Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözési parám van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözési parám van? Nemsokára munka miatt összeköltözünk külföldön a barátommal. Többi lent

Figyelt kérdés
Már így is lassan 3 hónapja nem láttam, távkapcsolatban vagyunk, de mielőtt elment, minden oké volt itthon együtt. Mostanában pedig sokszor összeveszünk apróságokon, és belátom legtöbbször én generálom a feszültséget, mert túlreagálok dolgokat. Mi a véleményetek, ott majd minden rendben lesz megint együtt? 22 évesek vagyunk.

2013. okt. 3. 21:16
 1/1 anonim válasza:
Ezt szeintem így elég nehéz megítélni. Én még is azt mondom, hogy ha ott lesztek egy idegen országban ketten együtt és nem ismertek majd senkit akkar leginkább csak egymáshoz fogtok tudni majd fordulni és ez összetart.
2013. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!