Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtathatnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék a párom véleményén?

Figyelt kérdés

Párommal összeköltözünk a jövő hónapban. Jelenleg ő dolgozik én meg egy hónapja nem találok munkát. Ez az egy hónap így elég unalmasan telt. Párom egy ismerőse révén talált nekem egy 4 órás munkát (3X kell menni egy héten). Mivel jobb mint a semmi, így elfogadtam.

Mivel én most nem nagyon keresek, így az első hónapot úgy gondoltam, hogy majd a párom fizeti a szobát. A gond az, hogy párom úgy gondolja, hogy az a természetes, ha a férfi eltartja a párját. Tehet ő akarja fizetni a későbbiekben is a szobát, a kiadásokat, kaját, stb... Én meg ne dolgozzak, ez a 4 órásat azért támogatja, mert nem akarja, hogy unatkozzak.

Ha a párom milliomos lenne, még azt mondanám, hogy nem töröm magam, hogy dolgozzak. Viszont a fizetésének több mint a felét elviszi a szobabérlés, kajára most már két embernek kell. 10 órát dolgozik egy nap, nagyon fáradt nap végén. Szeretném, ha későbbiekben feleznénk a kiadásokat, de erről hallani sem akar. Szerinte szégyen, ha egy férfi nem tudja megadni a párjának az anyagi biztonságot.



2013. szept. 21. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi a jövedelme a párodnak? Ha nem túl sok, akkor egy idő után úgy is rájön, hogy nem tud két embert eltartani.
2013. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos szerintem beszéld meg vele hogy ez neked milyen rossz hogy mindent ő akar fizetni meg venni és már nem olyan világot élünk ahol egy ember keresete elég szeretnél te is beleadni a dolgokba és szeretnél rendes munkát keresni... De ha mindent tud finanszirozni nem kereshet rosszul plusz akkor keress egy másik munkát mert 4 orásbol nem sok jön össze gondolom
2013. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szeretnél rendes 8 órás állásban dolgozni, pl. a nyugdíj miatt is. Sok nő , akit eltartanak, majd szétmennek, vakarózik, mert semmit sem dolgozott és nem kap nyugdíjat.
2013. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!