Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez? Jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

A párom a hétvégén csapatépítőre megy. Szerintetek jó ötlet ha adok neki egy levelet, amit csak ott bonthat majd csak fel.

Azokat írnám bele, hogy hiányzik és szeretem, na és persze azt, hogy ügyes legyen a csapatok közötti versenyben és érezze jól magát.... :-)

Szerintetek jó ötlet? Férfiak, ti örülnétek ilyennek?


Én 21/N vagyok és ő és 23/F



2013. szept. 26. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem igen:) végre vki aki nem féltékenykedik :)


mondom ezt 23 éves, olykor féltékeny nő létemre..

2013. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyugi én is az vagyok, de ez valami stressz levezetés lenne:D Nem tudom, hogy fogom kibírni:D
2013. szept. 26. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom gy kicsit túlkomplikált. Hasonló helyzetben szerinted egy lánynak tetszene? (Ezt csak úgy kérdezem, mert kíváncsi vagyok, szemi piszkálódás.)
2013. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én speciel örülnék neki :-)
2013. szept. 26. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
ez egy cukorborsó ötlet.
2013. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zoliba' ***** válasza:

sztem nyálas. Ezeket a dolgokat napjában 20-szor elmondjátok egymásnáj. Viselkedj majdnem felnőtt módjára. Tedd bele az egyik bugyidat egy borítékba és egy cetlit írj neki : igyekezz haza!

De semmi pusszcsikaszerizlek... Sztem

2013. szept. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napjában 20-szor h "szeretlek"? Egyáltalán nem...... inkább ez lenne a nyálas...
2013. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!