Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett vele-velünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele-velünk?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kezdődött, szinte napról-napra megváltozott és nem tudom mért. Egyik nap még 5x-ör elmondja h szeret,aztán szépen lassan elmarad szeretlek szó. Egyszer folyton szeretkezni akar, aztán már jó ha hetente 1 alkalom van, és a viselkedése is olyan furcsa.ez az utóbbi egy hónap leforgása alatt történt. Nem közeledik hozzám annyiszor, szinte egyáltalán, nem mondja h szeret. Kérdeztem mi baja, de nem mond semmit.
2013. okt. 4. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani de vagy elmúlt a szerelem, vagy pedig talált mást is, de ez csak az én véleményem nem is biztos hogy így van csak a jelek miatt rom.
2013. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A.R. ***** válasza:

fiú-lány? Ez fontos. Amúgy nálam dettó ez volt. Már nem tart érdekesnek és a szexet se élvezi. Gondolom a fáradtságra fogja, hogy most mennyire el van havazva és fáradt de ne haragudj elmúlik ez az időszak. Hát el is fog azzal, hogy van másik pasija kilátásban és téged dob. Velem ez történt.

20/F

2013. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő a férfi, 3éve vagyunk együtt. Mondom napról-napra megváltozott. Augusztusban még minden ok. volt, szeptember meg káosz a régihez képest. Nincs jel arra h megcsal. Egyik pillanatról a másikra eltűnt a szerelem?
2013. okt. 4. 13:19
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha ez annak a jele h van valakije még, akkor ngyon gyorsan találhatott.Napok alatt.
2013. okt. 4. 13:21
 5/6 A.R. ***** válasza:
nem biztos, hogy napok alatt az én exem se 2 nap alatt találta. Elment júliusba gyakorlatozni és agusztusban már észrevettem hogy ez reccs. Minden megtörténhet és az elmondásod szerint az van amit elöbb is írtam
2013. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reggel mikor elmegy melózni, mindig ad puszit, este ha haza jön akkor is megölel és ad puszit, amikor lefekszünk, minden este átölel, hozzám bújik, megpuszil. Csak el el marad a szeretlek szó, meg nem kezdeményez annyi szexet. nem rejteget semmit előlem, nem jár el nélkülem sehova.
2013. okt. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!