Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Hogy tartható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Hogy tartható fent telefonon és e-mail-en?

Figyelt kérdés
Idővel mivel lehet kicsit feldobni? Férjem 35 én 23. 330km távolság, havi egyszer látjuk egymást.
2013. okt. 4. 13:31
 1/6 kismutyesz_ ***** válasza:
Először írd le, hogy miért nem tudtok együtt lenni úgy igazán.
2013. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dolgozik, de 8 hónap múlva hazajön. Amikor látjuk egymást, akkor sem érhetünk egymáshoz! Több mint 2 éve ölelhettem meg utoljára. Lángol a szerelem, és tartunk ott, hogy akár meztelen fotót is küldtem magamról. Nem szeretnék belemenni, hogy mit csinál és miért kell ott is ekkora távolságot tartanunk. Amikor visszajön, akkor mindent lehet, végleg együtt leszünk újra.
2013. okt. 4. 13:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Előtte 2 hónappal ismertem meg, hogy ki kellett mennie. Akkor gyorsan össze is házasodtunk. Még nem volt szex, mindig azt tervezzük, hogy milyen lesz, milyen lesz közös élet, miket valósítunk meg együtt, babát szeretnénk, utazni... Napi 1x max 2x tudunk kommunikálni.
2013. okt. 4. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Skype-on videóbeszélgetés nem megoldható? Az kicsit kellemesebbé tenné szerintem a beszélgetést :)
2013. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem megoldható sajnos. A telefonbeszélgetések ideje is nagyon kötött, napi max 1 :( E-mail meg naponta 1-2x amikor ráér, egyből ír, de addigra én már írtam neki 2-3x is. Videot nem tud megnézni, képeket bármilyen mennyiségben. Írunk egymásnak szerelmes idézeteket, vallomásokat, ami épp a helyzethez illik és hogy mennyire szeretjük egymást. A hétköznapi dolgokról nem nagyon esik szó, persze néha nagyobb dolgokról. Vannak olyan alapszabályok, amikről meg sem próbálok tudomást venni és ezek szerint működni ebben a kapcsolatban. (pl ne keresd állandóan, mert megun, keresem mindig, amikor csak szeretném és úgy érzem, írhatnékom van. Hogy ne írjam először, hogy szeretem, várjam meg, amíg ő először írja nekem. Ez sem érdekel, írom, amikor csak oda illik és nagyon érzem. Meztelen képet is kér és kap, van hogy magamtól, elég gyakran. Mit lehetne még, amivel feldobódna az egész?
2013. okt. 4. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt így ebben a formában nem bírnám.De nem vagyunk egyformák.Feldobni ezt már csak úgy lehet,ha lesz érintés stb.Hiába a képek,ha sosem voltatok még úgy együtt.Nem tudjátok felidézni milyen a másikkal,maximum képzelődtök róla,hogy milyen lehet.Aztán lehet épp emiatt könnyebb nektek,mert ne volt még szex.Ki tudja.
2013. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!