Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tolem valamit az ágytornán kivul?

Figyelt kérdés

2012ben megismerkedtem egy sráccal. Tudni illik mindenkinél beprobálkozott már, de még akkoriban nem tudtam. az évben augusztusban kimentunk 3asba sétálni: o, barátnom és én. Akkor rá hajtott a barátnomre. Akkoriban a kapcsolatunk hullámvolgybe kerult, ez március kozepéig tartott.akkor azt mondta felejtsem el ot. ahogy kérte meg is probáltam. osszeismerkedtem egy haverjával, akivel még mindig joba vagyok. tanévnyitokor szintén osszeismerketem egy gyerekkel, akirol kiderult h o is a haverja. o ada van értem, én is kedvelem, de nem tudnám kettonket elképzelni. Visszatérve a legelso srácra kb egy honapja megint joban vagyunk. elmondott olyanokat mire nem is számitottam. pl.mindig is szeretett, vágytt rám csak magának sem merte bevallani. egy hete elmentem vele halászni ott megpuszilgatott megolelt. ezt valaki megtudta és az askomra kaptam kérdést ami a dunai kirándulásunkrol szol. megválaszoltam h nemvolt semmi. o ezt megtudta. elmondtam késobb neki h igen kaptam oylan kérdést és h nem szeretnék iylen hulyeség miatt elvezsteni egy olyan embert aki nekem fontos. ezen o felkapta a vizet. szerdán egy busszal jottunk haza nagyon aranyosan nevetett rám. buszon megdobált papirgalacsinokkal. amiota felmérgedt nem is irt rám../1hete/. reggel egy felé járunk iskolába a kozos barátainkkal. ott még hozzám se szolt..


csak szexre kellhetek neki vagy más szándékai is lehetnek??

19F 16L



2013. okt. 4. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

ágytorna xDDDDD

Hagyd a srácot.Egy bunkó gyerekes hülye.Keress mást.

2013. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megdobált galacsinnal... 19 éves :D
2013. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!