Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lány ír nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány ír nektek facebookon, és ti nem 5 percen belül válaszoltok, hanem mondjuk egy óra múlva akkor lecsesz érte?

Figyelt kérdés

Beszélgettek facebookon,a lány azonnal visszaír mindig,de a fiú nem azonnal vagy csak fél nap múlva.

Bosszantja ez a lányokat?


2013. okt. 4. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bizony bosszantja.De ha dolgom van akkor dolgom van!
2013. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

L.E.S.Z.A.R.O.M. a facebookos lányokat! Meg magát az oldalt is! :'D

2013. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Engem sosem bosszant,ha Ő nem ír vissza,mert gondolom dolga van.Meg nem kell mindig egymáson "lógni" a neten..
2013. okt. 4. 15:31
 4/11 anonim ***** válasza:
mindig felakad a szemem ezeken a problémákon
2013. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van 1-2 csököttagyú ismerősöm, rámír, elolvasom, de épp más dolgom van vagy vezetek, nem írok vissza, akkor már jön a hiszti..sok nyomorék, nem? :)
2013. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem az bosszant mikor a PÁROM nem ír vissza közben meg látom hogy posztolgat, tehát fent van és ráér. A szakítást fontolgatom emiatt. Elvárom, hogy ha valami gondja van mondja meg, én is megmondom ha van valami a sunyi hallgatást nagyon nem bírom!!
2013. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyébként simán van olyan ismerősöm akivel 2 napos vagy egy hetes különbséggel szoktunk egymásnak válaszolgatni. Egyikőnk részéről sincs ebben semmi rossz. Persze ha valami halaszthatatlan van akkor idegesit, hogy rég aktualitását veszti a dolog mire visszaír de ez van. Fel kell hivni telefonon, ott talán előbb reagál.

Volt olyan, hogy aki közel állt hozzám és szerettem ott féltékeny voltam és akkor vártam el, hogy gyorsan irjon és egész nap ráérjen velem irogatni. De ez kicsinyes bugyuta dolog. Nem mindenki a facebookon éli az életét meg kell érteni, hogy ha csak néha tudnak visszairni. Ebben már nem találok kivetnivalót. Változik az ember :) Majd ha a tiniket nem kiszolgálnák, hanem elköltöznének albérletbe ők se érnének rá naphosszat a gép előtt ülni legkésőbb akkor szokott leesni az embereknek, hogy ja... hát nem lehet mindig facebookozni.

2013. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 : Te gondolom lány vagy. Isten mentsen az ilyen gyerekektől..Félelmetes ez a mai facebookon élő világ ...
2013. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy nézem te sem atomfizikusnak készülsz!
2013. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát valóban nem :D jól gondolod!! :D
2013. okt. 4. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!