Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha ír nektek egy emailt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ír nektek egy emailt egy lány akkor miért nem válaszoltok neki?

Figyelt kérdés

Írtam egy fiúnak, de nem válaszolt. Pedig jóban vagyunk, ha találkozunk beszélgetünk stb. Meg sztem tetszettem is neki: zavarban volt ha beszélgettünk, titokban nézegetett engem (mikor ránéztem elfordult), nevetett a vicceimen, érdeklődött a dolgaim után, rendszeresen nézte a melleimet/fenekemet.


Miért nem válaszolt?


2010. szept. 14. 23:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt akartam kérdezni, csak fordítva...
2010. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

1. leszar téged.

2. még nem volt ideje válaszolni.

3. még nem mert visszaírni.

4. még gondolkozik hogy mit írjon vissza, mert félénk.

5. meghalt.

2010. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ha nekem írna egy ilyen valaki, akkor válaszolnék. Sőt, még ha nem is adtam volna ilyen jeleket (vagy nem is ismerném a pasit) akkoris válaszolnék. Volt már rá példa, hogy írt valaki és kedvesen visszaírtam hogy bocsi de nem. Nem tudom egyeseknek ez miért megterhelő...


Mondjuk most nem nyomulós dolgot írtam, szóval semmi sem volt benne ami olyan.

2010. szept. 14. 23:13
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, van hogy időhiány miatt akár napokig nem tudok írni.
2010. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De ez szombaton volt. Akkor elolvasta, és azóta sem írt. Igaz azóta be sem lépett, de gondolom ha belép ezután vmikor, akkor már nem fog arra emlékezni, hogy írtam neki a múlt héten...És máskor visszaírt, de most nem
2010. szept. 14. 23:17
 6/20 A kérdező kommentje:
Meg amit kérdeztem az már nem is aktuális, szóval semmi értelme nem lenne már válaszolni :/ áááá
2010. szept. 14. 23:18
 7/20 anonim válasza:
Kb 3 hónapja megismertem egy lányt aki tetszett nekem. Kb 2 hete rám írt MSN-en és válaszoltam volna csak pont elment a net...3 napig nem dumáltunk... nem hitte el nekem mi történt, szerintem mai napig ki van rám akadva. :D
2010. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves kérdező, az a baj, hogy fiatalkori nyúlszindrómában szenvedsz te is és a srác is. Az ilyesmit nem e-mail-ben kell lerendezni. Jézusom ennyire nehéz odamenni hozzá és megmondani neki?
2010. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok erre.Pedig én már huszonéves lány vagyok és nálam is nem egyszer volt már ilyen. Teljesen egyértelműen kölcsönösen tetszettünk a másiknak (akármit mondtok is, több, mint 99%) és mégis ..

Tizenéves koromban is volt ilyen. én is félénkebb típus vagyok és mindig a visszafogott, élénkebb fiúknak tetszem meg (meg ők nekem).

Szeretném tudni, miért iylenek még a huszonéves fiúk is ?


Aztán szenvedek sokat az egészen és évek múlva hallom viszza, hogy tényleg bejöttem...


Ez genetikailag van kódolva a fiúk egy részében ?

2010. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

És ti miért nem válaszoltok hasonló helyzetben?

A válasz ugyanaz.

2010. szept. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!