Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok! Ezt mire kell vélni nálatok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel elég jóba lettem nagyon rövid idő alatt. Én is keresem a társaságát és ő is az enyémet. Neten minden nap beszélünk és gyakran találkozunk is (heti 1-2), általában kettesben és mindig jól érezzük magunkat, ezt el is mondjuk. Párkapcsolati dolgokról is szoktunk beszélni, elég bizalmas viszony alakult már ki. Beszélgetésen kívül nem történt semmi, viszont sokszor úgy érzem, hogy nem bánná, ha mégis lenne valami. Ugyanakkor ott van az, hogy van egy 6 éves kapcsolata, ami miatt én sem közeledek úgy felé. A kérdés arra irányul, hogy ha ennyi ideje párkapcsolatban vagytok, akkor miért keresitek ennyire egy másik pasi társaságát? Vagy ez normális nálatok? 23/F

2013. okt. 4. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem unják a régit már de még nem kaptak megerősítést ez esetben a csaj tőled, és nem mer kezdeményezni. Vágyik az újra de a bizonytalanra a biztosat még nem meri lecserélni. Neked kellene kimutatnod, hogy szívesen randiznál vele, ha nem lenne barátja. Ekkor ugrasztanád ki a nyulat a bokorból.
2013. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hiányzik neki az izgalom,a pezsgés,ami egy hosszú kapcsolatban általában már nincs meg.
2013. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem is lapos a kapcsolata, mondta is már párszor. Csak az a baj, hogy én így is jól elvagyok vele, ha nem lesz több, akkor sem keseredek el, nem vagyok az a hős szerelmes típus. Én pont ezért nem kezdeményezek semmi olyat. Viszont összejönnék vele, ha lehetőségem nyílna rá. Így viszont ez egy patt helyzet, de majd alakul ez, vagy az.
2013. okt. 4. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne akarj általánosítani. Ez legalább annyira a fiúkra is jellemző, ha nem jobban.


Azonkívül tévedhetsz is, nem jól érzed.

2013. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna általánosítani, csak a kérdést így tudtam rendesen megfogalmazni és igen, lehet, hogy nem jól érzem. Ezért tettem fel a kérdést.
2013. okt. 5. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy férfi is akkor megy el màssal ha hiànyzik neki valami otthon... A nökre van egy külön mondàs :"a nö alapjàban hüséges lény addig amig el nem hanyagoljàk" Szerintem a baràtja hanyagolja öt és neki szüksége van kedvességre ,odafigyelésre mint minden nönek...
2013. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az utolsó mondja az igazat. én tettlegességig sosem mentem volna, de amikor már nem kaptam meg a barátomtól azt az odafigyelést, udvarlást akkor szívesen vettem körbe magamat férfiakkal, akiknek a társaságában újra nőnek éreztem magamat.

ha nem vagy szerelmes típus, akkor hagyd futni..

2013. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy bonyolult szitu. Lehet, hogy egy ideig élne csak az újdonság erejével, aztán visszamenne a kapcsolatába, te pedig maradnál barát nélkül, de mindenképp megsínyli a dolgot, nehéz egy 6 éves kapcsolatot feladni.

Adj még időt ennek a dolognak. Csináld úgy a dolgokat, ahogy eddig, aztán majd alakul.

2014. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!