Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ha a barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha a barátnőtökkel szexeltek mennyi idő alatt mentek el?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

5perc-3óra ....

okos kérdés.. :)

2013. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kiskivancsi79 ***** válasza:

Váétozó épp mennyire jó a szex. 10-20 perc közt.

De sörrel lehet nyújtani az idejét :)

2013. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy jó szex kb. 50-60 perc. de volt rá példa ,hogy 4 óra alatt.
2013. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddigi rekord 1,5 ora legrövidebb 15 perc :D
2013. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Úgy 30-40 perc min... De volt már 1.5-2 óra... :D
2013. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ájj, mennyi hazudós... :D

A leggyorsabb, ha jó a nő, jól csinálja, és "ki akar végezni", pár percre is lemehet.

Persze a szexkultúra része, hogy az ember elnyújtja az élvezeteket, akár több órára is, folyton váltogatva a dolgokat, kicsit néha pihen az egyik, és csak élvezi a kényeztetést, stb.

A sör szerintem nem jó elnyújtásra, mert túl hamar pisilni kell attól a mennyiségtől, ami hat. :)

Borból nekem volt olyan, hogy kb. fél litert megittam, kőkemény voltam, de nem tudtam elmenni (!). :) A kedvesem imádta, neki többször jó volt. :D

Sajnos nehéz belőni a pontos mennyiséget, mert túl sok alkohol meg már lohasztó hatású, és a mindenkori állapottól függ ugye a hatása.

2013. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!