Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha csak suliban találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha csak suliban találkoznátok a barátnőtökkel, mennétek még utána valahova? Nálatok hogy van ez? Ő miért nem akar? (lent)

Figyelt kérdés

Mi csak suliban találkozunk, szünetben, de akkor is csak kb 4-5 percre, mert messze van az osztályunk. Többször próbáltam már hívni valahova, suli után amíg nem indul a buszunk, de mindig talál valami kifogást, és indul a korábbik busszal haza, pedig lenne legalább fél óránk még elmenni valahova. Legalább parkba, vagy valahova ahol csak mi vagyunk...

Barátaival mindig szervez valamit hétvége estére, de hozzám nincs ideje lejönni, mert 'kell tanulni'

Így hát marad csak a suli. Miért csinálja ezt? Nektek elég lenne ennyi idő a párotokkal?


2013. szept. 19. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, és szerintem hagyd, mert ez elhanyagolás a köbön..
2013. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nekem nem.. kerdezd meg mi az oka es ne mellebeszeljen mert masra meg van ideje..
2013. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
többször mondtam már neki, hogy hiányzik a régi programunk, mert mikor összejöttünk mindig akart valami programot...erre az volt a válasza, hogy 'nekem is' és semmi változás.
2013. szept. 19. 16:33
 4/10 A kérdező kommentje:
akármikor kérdem, hogy miért nem maradunk egy kicsit még együtt, az a válasza, hogy áh siet haza enni, vagy sok a tanulnivalója,és megy a korábbikkal. Este pedig megy a többiekkel bowlingozni meg mittudomén hova...
2013. szept. 19. 16:35
 5/10 anonim ***** válasza:
biztos nagyon szerethet...
2013. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem ti nem is jártok mert ez így nem kapcsolat :)
2013. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jártok. Egy kapcsolatban van szex is, és azt 4-5 perc alatt az iskolában nem lehet.
2013. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de járunk, már lassan 11 hónapja.

Szex is volt, amíg a vakációban 2 hétig, amig itthon volt, lejött.

De mostanában semmi...

2013. szept. 19. 16:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor a vakációban még a barátnőd volt. Most már nem az. VAGY rossz volt veled a szex. Te perverz dög.
2013. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok...:S
2013. szept. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!