Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz párkapcsolatban élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Mivel jár egy ilyen, miben tér el attól, ha az embernek nincs párja?
2013. okt. 5. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

sokkal jobb mint egyedül.. mi az hogy mivel jár ?

ez nem egy olyan dolog mintha valami feladatod lenne és mondjuk fél órával többet kell dolgoznod...

2013. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, hogy van melletted egy emberi alakot öltött génkupac, amit nőnek neveznek.
2013. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok öröm Sok bánat

Mikor hogy :D

2013. okt. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, kettő kiló ötven.

Komolyra fordítva a szót: Az ember társas lény, ezért sokszor inkább szenved párkapcsolatban, mint legyen egyedül. Mások meg semmi pénzért nem adnák a "szabadságukat". Az egyiknek ez a szabadság, a másiknak az. Valószínűleg többen vannak azok, akik a párkapcsolatra szavaznak. Jó, ha valakit szerethetsz, és ha az a valaki viszont szeret, és támaszt nyújt a nehéz napokon, megoszthatod vele örömödet, satöbbi. Voltak ilyen kutatások, és rájöttek, hogy akik egyedül élnek, nagyobb eséllyel előbb halnak meg, mint azok, akiknek párjuk/családjuk (akár háziállatuk) van.

Aki magának való, annak biztos nehéz párkapcsolatban élni, de ezt gondolom magadtól is kitalálod. :)

2013. okt. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom :d
2013. okt. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A jó párkapcsolatban egyáltalán nem, az boldogság. Rossz párkapcsolatban viszont nagyon rossz.


A nehézséget inkább az jelentheti, ha nem tudtok elég időt együtt tölteni, vagy ha az élet másfelé visznek titeket, távol egymástól. Az ilyen szitut érdemes elkerülni.

2013. okt. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem biztosan nehéz lesz, ha lesz. Nekem soha nem volt még, és most azon vagyok, hogy összehozzak egyet, mert talán most sikerülhet. Világ életemben ilyen magányos voltam, valamiért nem tudok kapcsolatokat kialakítani emberekkel. Mintha félig ilyen autista lennék vagy nem is tudom mi lehet ez... Jól elvagyok egyedül, de mégis vágyok rá, hogy legyen valakim, és nem szeretnék egyedül meghalni. No meg látom, hogy az élet igazi örömeit, élményeit mások úgy élik át, hogy együtt vannak valakivel, és én is szeretnék boldog lenni, ha már megszülettem. Csak hát így nem tudom mennyire van értelme erőltetni. Gondolom az lenne az igazi, ha magától jött volna minden.
2013. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!