Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves meleg srácok, számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves meleg srácok, számotokra milyen életkorú az ideális partner (tartós, komoly kapcsolathoz)?

Figyelt kérdés
(főként aktív vagyok, min. 20 max. 24 éves srác lenne ideális szerintem, véleményeket, megerősítést szeretnék).

2013. okt. 2. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A kérdésed tényleg kizárólag 24 éves, meleg srácoknak szól? Vagy 25 éves még válaszolhat?


Egyébként szerintem ez egy hülyeség, mit számít a másik kora ennyire? Ha külsőre és belsőre tetszik, akkor hol a gond?

2013. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Simán válaszolhatsz :)
2013. okt. 2. 13:55
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor itt az idő hogy olvasd:

10 éves korom óta tudom, hogy mi a helyzet. Mindig elég megfontoltan, körültekintően cselekedtem.

Nem, rosszul hitted, van egy kevés %-unk aki nem.

Nem csak a kor számít, hanem az intelligenciaszint is.

2013. okt. 2. 14:11
 4/14 A kérdező kommentje:
7-es, mi van, nincs barátnőd akivel el tudnád foglalni magad? Vagy az intelligenciaszinted nem üti meg a mércét és senkinek nem kellesz?
2013. okt. 2. 14:19
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor miért itt vagy egy olyan kérdésnél, amihez semmi közöd, miért nem a barátnőddel foglalkozol?
2013. okt. 2. 14:39
 6/14 A kérdező kommentje:
LOL :) Gratulálok a barátnődnek, hogy ilyen pasija van :D
2013. okt. 2. 15:01
 7/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs barátom.
2013. okt. 2. 15:19
 8/14 anonim ***** válasza:

#3- menj ahova gondolom...mi az hogy mindenkivel...idióta, tudom hogy meleg vagy...ez hogy így beszélsz magadról rosszabb mintha eltitkolnád te kis Jobbik kapitány xD


Szóval viccet félre téve, én 22 éves vagyok..ideális? Hát nyilván ne legyen sem túl öreg sem túl fiatal...18-45(?) Őszintén nem tudom...igazából helyzettől függ hogy ez hogy tolódik ki vagy valami nekem nincs ilyen konkrét határom, mondom se túl öreg se túl fiatal se legyen.

2013. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok. Szerintem +/- 7 év még bele fér.
2013. okt. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én éppen 24 vagyok még egy hónapig, tartós kapcsolatra vágyó meleg srác, a te embered, már kérdésileg. :)


Nekem régebben mindig a pár évvel idősebb pasik jöttek be (+4, 5 év) de mostanra már nálam a pár évvel fiatalabbak is igazi férfiakká váltak, és néha vonzónak látom egyiküket-másikukat.


Viszont mivel tartós kapcsolatban, "házasságban" gondolkozom, fiatalabbal még nem mernék kezdeni, mert sajnos még nincs meg az az egzisztenciális hátterem, amit az én kis régimódi felfogásom szerint az idősebb félnek kötelessége biztosítani, amennyire csak tőle telik.


A nálam idősebbek meg - ha normálisak voltak, általában már vagy megtalálták a párjukat, vagy belefáradtak a keresgélésbe, és azért tűntek el a társkeresőkről. Akik fent vannak, élvhajhász szélhámosok, vagy beképzelt örök ifjak.


Így maradnak a viszonzatlan vonzalmak és beteljesületlen szerelmek...


Talán neked is ismerős, kedves Kérdező. :(

2013. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!