Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viccen kívül sok (nem mindegyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viccen kívül sok (nem mindegyik) nő miért ragaszkodik a biztos szarhoz párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 17:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert esetleg szereti a párját?? Én legalábbis!! 25/L
2013. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem én voltam a kérdező kedves 61%-os, mármint én először kérdezem meg ezt ma. Sorry ha már más is kérdezte.

Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 5. 17:23
 13/15 anonim ***** válasza:

1) egyik barátnőm azért maradt a "biztos sz.rban" mert meghaltak a párja szülei és úgy gondolta otrombaság lenne akkor otthagyni mikor még nincs rajta úgy-ahogy túl

2) másik barátnőm mikor összeköltöztek a pasival, közös kölcsönt vett fel és nem akart hazamenni az anyjához aki egy részeges agybeteggel élt, így inkább kihúzta a palival amíg az anyja pasija le nem lépett

3) ilyen aggszűz típusú csaj volt, 25-6 éves korára kapott egy fogatlan fazont elég keservesen és tudta hogy nem jár neki jobb (és tényleg nem, ő ezt reálisan látta)

4) az apja tanyáján akarta leélni az életét, a szomszéd tanyán élő pasival jött össze. az erős hogy "sz.r" a kapcsolat, az a megférünk egymással-féle de ő nem akart városi pasit, mert azok szerinte nem értenek a földhöz, nem is akarják, a többi tanya meg messzebb volt (és talán rosszabb volt a választék is)

5) becsúszott a kölyök és nehogy apa nélkül nőjön fel stb.

én ilyenekről tudok de biztos vannak még más okok is

2013. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, kérdező!


Ismerek egy barcikai párost, hát ne tudd meg; kajak rossz nézni, ahogy vergődnek (ráadásul az egész egyetemnek beszédtémát szolgáltat a pár fiú tagja, mert vak-világtalannal megcsalja a nőjét, az meg állítólag semmit nem tud erről)

2013. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14: vagy csak nem akar róla tudomást venni?
2013. okt. 5. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!