Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha az anyukátok...

Mit tennétek, ha az anyukátok húzná a száját ha a pasitoknál alszotok? 22/L.

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Felnőtt vagy, tehát azt teszel amit akarsz. Legközelebb nem mondod meg neki hol leszel.
2011. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, előbb-utóbb majd elfogadja, hogy a kislánya felnőtt. Nálunk is volt ilyen, de leültünk és beszélgettünk egy nagyot erről, utána már nem volt ebből probléma.
2011. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyszer mentem a páromhoz, 19 éves voltam, akkor voltam első éve egyetemista. (Már 2 éve együtt voltunk a párommal, addig nem aludtam nála, hasonló anyukás okokból.)

Mikor felhívtam anyukámat, hogy megérkeztem a páromhoz (abba a városba ahol ő tanul, kint lakásban lakik) azt kérdezte hol fogok aludni? :D :-O

Mondtam, hogy a páromnál, hát hol...azóta soha nem kérdezte meg.

Viszont a párom szüleinél még most sem aludtam, mivel attól én is idegenkedek. (kicsi lakás, húg és ilyenek...)

2011. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Jobban huzna a szajat, ha a pasid aludna nalatok. Tuti.
2011. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De amúgy nem értem miért, hisz ő ilyen idősen már velem volt várandós.
2011. jan. 6. 09:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen,csak akkor ő házas volt gondolom.A szülőknek ez sokat számít..Míg nem vagy házas,szeretnének vakok maradni,amit nem tudnak nem fáj alapon..De ha leültök szépen és megbeszélitek,akkor szerintem ő is megérti a te érveidet.
2011. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmit. Szoktasd hozzá.

Nekem is eleinte húzták a szájukat a szüleim, meg szidtak, hogy hogy képzelem ezt. Aztán idővel megszokták. Igaz, ma már együtt élek a párommal, tehát kvázi mindig nála alszom, vicces lenne, ha ezen is problémáznának :D

22L

2011. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

17 voltam mikor akkori pasimnál aludtam először...próbálta huzni a száját,egészen addig,mig megkérdeztem,hogy anno ők napközben vagy éjjel hoztak engem össze (17évesen szült engem),mivel tudtommal nagyimék se engedték őt...

nem kellett 2x kérni h jöjjön velem dokihoz fogamzásgátlót iratni...

azóta persze rájött h több felelősség van bennem mint benne,23 vagyok még mindig gyerek nélkül (pedig párom több éve ugyanaz van hozzá,neki nem volt)

2011. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ebbe már nem kellene beleszólniuk,felnőttél a te életed úgy éled ahogyan neked tettszik.

Emlékeztesd arra hogy Ő is volt ennyi éves és nem hiszem hogy engedte hogy a szülei beleszóljanak ilyen dolgokba.

2011. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én megpróbálok nem odafigyelni és kész. :)


22L (több, mint három éve nem tetszik neki, de szépen lassan enyhül a helyzet)

2011. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!