Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon sok gond felmerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KS12 kérdése:

Ha nagyon sok gond felmerült a szerelemben és már legszívesebben feladnám akkor nem ö az igazi? Túl sok a külsö tényezö ami körbehatárolja a dolgokat.

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ez csak annyit jelent: nincs kitartásod, kifogásokat keresel, nem érdemled meg
2013. okt. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mi az, hogy "igazi". De szerintem ha ő lenne az, akkor fel sem merülne benned, hogy feladd.
2013. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztosan nem. Még csak szeretet sincs, mert ha lenne akkor nem érdekelne semmilyen felmerülő probléma, csak az, hogy a másik mellett legyél.
2013. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha külső tényezők és nem egymással van bajotok akkor még simán lehet igazi. Sehol sincs megírva hogy az igazitol semmilyen gond és probléma nem fog eltántoritani. Igenis fog. Márcsak azért is hogy valóban megérdemled-e ezt az ajándékot. Mert az igazit kevesen találják meg...
2013. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ezt mindenképpen beszéld meg a pároddal is, ne érje meglepetésként a szakítás mint ahogy engem fog vélhetően. Az én párom ugyanezen gondolkozik szerintem, csak nem tudok róla.
2013. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Még el kell mondanom egy szomorú hírt. Az "Igazi" nem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne "igazi". De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált."
2013. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:
Ha valamit megosztanál velünk a sok külső tényezőből talán pontosabb választ is tudnánk adni.
2013. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Föként a távolság...
2013. okt. 6. 10:11
 9/9 ASOT ***** válasza:
A távolság a hiány a kevés együtt kettesben töltött idő is okozhatja mindez.
2013. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!