Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek van jelentős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek van jelentősége? Mit gondolhat? Mit gondoljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régóta ismerjük egymást, nekem nagyon tetszik, én is tetszek neki, de úgy igazán csak most kezdtünk el beszélgetni -> msn-en. Nekem van ezzel egy kis problémám, mert valahogy msn-en van hogy lefullad a beszélgetés. Ez jelenthet valamit? Mi van ha nem ír? Mit gondolhat? Miről beszélgessünk, hogy a beszélgetés ne csak kérdésből és válaszból álljon, hanem tényleges élő beszélgetés legyen? Szerintetek meddig várjak arra, hogy elhív-e valahova? Vagy ne aggódjak ennyire? :)

én:17/l , ő:22/f


2009. nov. 8. 22:53
 1/5 anonim válasza:
szia szerintem az gond ha msn sem tudtok beszélgetni mert nincs közös téma vagy ha nem ír a fiu ,ott gond van miota várod ,hogy el hivjon?
2009. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:) csak a hétvégén lett msn-partnerem. szóval még úgymond nem vártam. a kérdés az, hogy a jövőben meddig várjak...

köszi a válaszodat!

2009. nov. 9. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
ne aggodj.az h msnen nem tudtok beszélgetni az kicsit baj de msnen mondjuk én sem tudok mindig normálisan beszélni de amikor elhiv h taliztok és dumáljatok akkor majd tudtok normálisan beszélgetni majd figyeld meg sokkal mássabb ha ott van melleted és ugy beszélgetek lehet h leszenek kinos csendek de akkor mond h kicsit ciki meg stb nyugi ne lesz gond.majd ird meg h mi volt:D
2009. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatást, remélem igazad lesz. :)

feltétlenül megírom

2009. nov. 10. 22:17
 5/5 A kérdező kommentje:

találkoztunk. most megint nem tudom, hogy mi van.

jól éreztük magunkat mindketten. de nem beszéltünk meg a randi végén semmit, és azóta nem jelentkezett(két napja). ma ráírtam, próbáltam megtudakolni tőle, hogy mi a helyzet, hogy milyen volt neki a találka meg ilyenek, dehát... nemtudom kitért a válasz elől. aztán nem írt egy jódarabig, úgyhogy kijelentkeztem (msn). most nem tudom mit csináljak. várok azthiszem.

2009. nov. 29. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!