Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves srác vaok, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves srác vaok, a barátnőm 18. Én Miskolcon vagyok a Bólyai kollégiumban. Ő Pesten a márton áron kollégiumban. Mi a megoldás, hogy olcsobban meguszam az utazást?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 01:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy hogy többet legyek vele... mi a megoldás!! volt itt a koliba, de 1 kicsit sokba kerül minden hétvégén 5000 ft a vonatra(oda-vissza), +még a busz, kaja... szoval, nincs valami olcso megoldás?
2009. nov. 9. 01:07
 2/10 anonim ***** válasza:
A történet szempontjából tökmindegy, hogy ki milyen nevű kollégiumban lakik, tehát ezt felesleges volt leírnod.
2009. nov. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

feltünési viszketegség..

Amúgy meg stoppolj vagy adj a kallernak egy ezrest.. oda vissza az már 2 ezer :D

2009. nov. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rövidtávú megoldás nincs. nekem ez ugyanez 'csak' 3500.- de ettől még értem miről beszélsz. esetleg ha barátnőd megengedheti magának, akkor ő is mehet hozzád, szal feleziktek a költségeket.
2009. nov. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
diákkal odavissza 3000ft, nem tudom milyen 5000ről beszélsz. meg váltsátok egymást, az havonta 6000/fő, az nem sok.
2009. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem 3000,mert pestről ide diákkal 1500 + hellyegy, de most gyorsvonaton ment vissza... nem tudom mia amegoldas, félek visszaengedni a gyorsvonaton, mert ott esetleg megtámadják... ugyhogy 4000 e oda vissza, + buszjegy.... ugyhogy 4500 .... Nemtudom mi lehet a megoldas
2009. nov. 9. 11:57
 7/10 anonim ***** válasza:
MI LENNE HA BIGÉD IS UGYANÚGY MEGLÁTOGATNA TÉGED? SZÓLJÁ MÁR NEKI, NE LEGYEN ENNYIRE ELKÉNYELMESEDVE!
2009. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő látogat engem!! feleződik a pénz! nem bige!! hanem lány!!
2009. nov. 9. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor vázolom a helyzetet.

ha nektek ez így sok, akkor egy idő után teher lesz fenntartani a kapcsolatot, és ez valahol kinukik.


amugy nem igazán értem miért támadnák meg a gyorsvonaton.. ha csak nem a hajnalival, vagy az usóval megy, akor azon rengeteg ember van, szal tutti nem. persze az ic kényelmesebb, de annak meg ára van... mérlegelj.


nekem az előző hónapban heti 3500 volt az hogy hazajártam a barátnőmhöz. neki nincs pénze erre, és ez így alakult ki


ha neked nem tetszik ahogy van, akkor csücs, és beszéljétek meg. ha akkora a love, akár még mehetsz Te vagy Ő másik iskolába..

2009. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
06:49 voltam
2009. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!