Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatból barátság -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból barátság - van értelme vagy hagyjuk?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, házastársi kapcsolatban, két gyermekünk van. A házasságunk megromlott. Egy régi ismerőssel chatelni kezdtünk, figyelmes volt, odafigyelt rám....a végén szexkapcsolatot kezdtünk. Egy hónapja tart. Érzelmek nélküli. Lelki síkon is megértjük egymást, szinte egész nap beszélgetünk.

Tegnap azt mondta, fejezzük be mert lelkiismeret furdalása van, nem akarja tönkretenni a családomat ( tudja hogy a házasságomban problémák vannak ). Legyünk csak barátok. Személyesen is eljött, de megint szex lett a vége, ő kezdeményezte.

Nem várom hogy más oldja meg az életemet, csak kívülállók véleményét várom: van értelme egy ilyen kapcsolatnak, ha csak baráti szinten marad? Vagy inkább zárjam le teljesen?



2013. okt. 6. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolatnak sincsen túl sok értelme, nemhogy még abból barátság.
2013. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad :(
2013. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

saját magadnak rúgtál egy hatalmas öngólt, a pasi meg olyan ember akire a helyedben nem hogy barátként hanem még ellenségként sem néznék.


kb. ezt a pasit azh életed minden területéről rúgd ki, és keress egy olyan férfit, akit te szeretsz és ő is viszont szeret.

2013. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem zárd le, mert ugyanebben a helyzetben voltam 2 éve a férjám valahogy kiszimatolta és azóta a gyerekek se úgy néznek rám, mint azelőtt..
2013. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod mit kéne lezárni?

A házasságodat!

Vagy még megpróbálni esetleg kommunikációval megoldani.

De ennek semmi értelme, amit most teszel. Átmenetileg lehet hogy jól érzed magad, de attól még egy olyan ember oldalán élsz, akivel nem vagy boldog.

És sajnos az ilyen szexkapcsolatok csak ideig óráig működőképesek. Mert előbb-utóbb az egyik úgyis többet érez majd a másik iránt.

És nem valószínű, hogy ebből igazi barátság lenne.

2013. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyértelműen mindenki azt mondja, zárjam le. Köszönöm a véleményeket.

Igen, a házasságom nem működik, ez tény. A két gyermek miatt vagyok egyelőre ebben a kapcsolatban, kicsik még, 4 és 2 évesek.

Egyébként a férjem ismeri az illetőt, egy régebbi ismerősünk, tudja hogy beszélgetünk.

2013. okt. 6. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is a házassági problémáitokat kellett volna megoldani,vagy legalábbis megbeszélni.Hogy bejött a képbe egy másik férfi,ez csak bonyolítja a helyzetet.Barátok semmiképpen se legyetek,mert minek?Ő nem való az életedbe.
2013. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Próbáltuk az elmúlt napokban megszakítani a beszélgetést is, de mindig oda lyukadunk ki (mindketten) hogy egymással osztjuk meg még az apróbb napi problémákat is. Folyamatosan megy a beszélgetés.

Egyszerűen mondjam meg hogy ne is beszélgessünk többet? Hiányozna ha nem lenne :(

2013. okt. 10. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!