Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszek újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszek újra és újra ennek a nőnek? égen a menyasszonyom volt. Aztán hiteget hogy lesz valami aztán semmi. Mindig vetet magának fehérnemüt cipőt ruhát meghivatja magát kajálni és eltünik majd újra jelentkezik én meg hiszek neki.

Figyelt kérdés
Ma is át ert azt ígérte feljön és lesz valami. Nem lett semmi. De lehzott egy trófea kajálással, egy triumph fehérnemüszettel1 mellt.2 bugyi18ezer ezer 1 par cipővel 12990 1 ruhával 8990. Miert hiszeek neki mindig? Most úgy érzem ez volt az utolso de már sokszor volt így miért csinál bolondot belölem?
2013. szept. 22. 23:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Mert hagyod, meg is érdemled. Nekem nem akarsz bevásárolni? Kéne pár ruha, no meg a hűtő sincs tele. Talán lesz valami.

Adhatom a bankszámla számomat?

2013. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Dicsekszel vagy panaszkodsz? Menj aludni...
2013. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb megjelenik, mondd neki, hogy csóró vagy, tönkrementél, kirúgtak, le vagy égve, kajára is alig jut, vegyen már neked néhány alsónacit, meg egy pár cipőt! :)
2013. szept. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

Remélem őszinte választ vársz, és nem sértődsz meg. (Igazából nem ismerjük egymást valószínűleg, tehát pont nem érdekelne :D )


A válasz egyszerű. Mert ostoba vagy. Hogy ne menne mindig oda, ha megveszel neki egy csomó cuccot állandóan? De alapvetően nem bír téged, ezért lép le, de gondolja: ha ki tud használni, miért ne tenné?


Ha szereted, és találkozni szeretnél vele, egyszerűen nem veszel neki ilyen ökörségeket. Ha nem vagytok együtt oldja meg.

Ha meg utána nem fog keresni, nem is éri meg az egészet. Keress normális nőt, aki nem azért keres fel, hogy állandóan lehúzzon.

2013. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De annyira gyönyörű lány. Fekete derékig érő haj természetes sürü hosszu pilla zöld csodás szemek , igazi homokóra nagy cickó kerek popó extra vékony derék. Nem lehet ellenállni neki. Én meg egy duci pali vagyok és ilyen jó nők nem nagyon állnak szóba velem pedig a fizum nem rossz. Amúgy azt már sokszor mondtam hogy épp nincs sok pénzem másra kell stb de tudja mennyit keresek és sose tudtam ellenállni neki. Néha pénzt is kér de azt ritkán.
2013. szept. 22. 23:33
 6/31 anonim ***** válasza:
Lúzer.
2013. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

75E a mellmérete. És Mes bugyit hord. Jól le is húzott most ezekkel de legalább megnézhettem benne a prőbafülkébe.

És hát a látvány után csak nem mondhattam azt hogy nem veszem meg.. Meg még utána lekasztott mégegy bugyit hogy ez is jó lenne azt fel se próbálta és az eladók elött is cikimlett volna ha azt mondom nem. De miért bolondít mindig így meg??

2013. szept. 22. 23:37
 8/31 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy rám mindig az olyan padödö szerü csajok hajtanak csak...

Egy jó csajra meg rámosolygok fapofát vag vagy fintorog

2013. szept. 22. 23:39
 9/31 A kérdező kommentje:
És azért jó érzés egy ilyen jó csajjal mutatkozni ezt használja ki
2013. szept. 22. 23:39
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

Itt a kulcsmondat:

"Én meg egy duci pali vagyok és ilyen jó nők nem nagyon állnak szóba velem pedig a fizum nem rossz."


Egy részt egy duci pali is lehet szerethető, jó humorú, igazi társ.

Más részt: ilyen jó nők.. Azaz jó genetikai adottságúak. De más érték? Hűség, tisztesség, egyenes gerinc? Nem ártana máshogy szemlélned a nőket, és nem csak a csábító külsőben gondolkozni. Ha ilyen szintre teszed a mércét, ne csodálkozz, ha így jársz.


Harmadrészt: a fizum sem rossz.. Számítanak az anyagiak, hogyne számítanának. Aki mást mond, az hazudik. De nem a kapcsolat elején, és nem ebben a formában!! Ami számít az a stabil háttér, amire jobban mer az ember családot alapítani, és amiben számít, hogy ha a társaddal nem kell a mindennapi megélhetésen gyötrődni, akkor az nem rombolja a kapcsolatot. De amíg te úgy vagy vele, hogy a pénzeddel fogsz hódítani, addig ne lepjen meg, hogy ilyen célközönséget találsz magadnak.


Szedd össze magad, dobd a csajt, és gondolkozz el rajta, hogy a jó fizud helyett,milyen erényekkel és tulajdonságokkal tudnál meghódítani egy "belül" is jó nőt.


Ha így maradsz, mindig lesz egy számító nőci, aki így lehúz.

Bízz már magadban egy kicsit jobban.

2013. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!