Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit vártok el egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit vártok el egy 26 éves pasitól? (pl. anyagilag)

Figyelt kérdés
Saját lakás, ház, autó? Mi az elvárásotok? És érzelmi téren?

2013. okt. 7. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Saját lakás, ház, autó.
2013. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Yacht-ja is legyen már azért.
2013. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Alap követelmény : Nyerje meg a lottót
2013. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Mekkora trollok vagytok! :D
2013. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces kommentek, de komolyan kérdezem ... És nem azért mert anyagias szemeteknek nézném a nőket.


26 éves vagyok, albérletben lakom, 150e forintot keresek, saját lakásom/házam nem lesz mostanában mert nincsen családom aki segítene, a fizetésemből meg alig tudok félretenni. Ha lenne egy párom úgy lehetne tervezni (sajnos már két éve nincs senkim, az akkori barátnőm lelépett egy cégvezető pasival) de így egyedül nehéz. A korombeli haver csajokat kérdezgettem a dologról, szerintük gáz hogy nincs semmim, nekik fontos a biztos lakás, megélhetés. De így mit csináljak? Örülök hogy maradt munkám, hatan voltunk egy csoportban, abból én maradtam egyedül. A többieket elbocsátották a gazdasági helyzet miatt.

2013. okt. 7. 11:27
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha pl együtt él a szüleivel,attól még legyen teljesen önellátó...tehát tudjon egyedül elintézni mindent,magát ellátni és persze anyagilag is azért legyen motivált.Nem gond szerintem,ha ebben a korban még besegítenek a szülők.Nyílván,ha nem dolgozik pl diploma utántól fogva 300 ezres fizetésért multinál,akkor jó,ha azért még tud a szüleire számítani.

A lényeg szerintem, hogy hasonló legyen hozzám. Tudja mi az a születésnap,névnap,ünnepnap, gondoljon rám,ezt éreztesse is velem.Nem kellenek nagy ajándékok,de néhanapján egy szál virág,egy kedves szó azért legyen :)


Érzelmileg...hát legyen határozott, legyen magával elégedett,ne egy panaszos kisbébi.

2013. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem ez így normálisan hangzik, a havercsajaid pedig hülyék. Vegyenek ők saját lakást az ő fizetésükből ha ennyire fontos ez nekik, gondolom hasonlóan kereshetnek, mint te. Anyám is vett egy lakást, a barátja pedig úgy költözött oda hozzá később, az ő lakásába.
2013. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Anyagilag nem várom el,hogy háza legyen,kocsija,és magas fizetése.Mert nem ez alapján ismerkedek,hogy:Miket tudsz felmutatni?Mid van?

Most így élsz,lehet később változik a helyzet,és egyedül különben is sokkal nehezebb boldogulni.

Érzelmileg annyit várok el,hogy tiszteljen,nőnek érezzem magam mellette,és kiegészítsük egymást.

2013. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van házam,munkahelyem is van.Eltett pénzem is van.Mégis öngyilkos akarok lenni.26 vok.
2013. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Menj ki külföldre vagy tanulj más szakmát, amivel ki tudsz menni. Itt nem fogsz semmire menni. Ez az igazság.
2013. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!