Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit vártok el egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit vártok el egy 26 éves pasitól? (pl. anyagilag)

Figyelt kérdés
Saját lakás, ház, autó? Mi az elvárásotok? És érzelmi téren?

2013. okt. 7. 11:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyilván jól jön a saját lakás, a mai világban hazudik, aki azt mondja, hogy nem. 25 év felett a legtöbb nő fejében minimum távlati célként ott van a családalapítási szándék, és ahhoz azért kell egy saját otthon is.


DE: nem ez a legelső szempont, nálam legalább is. Ha normális munkád van és tisztességgel dolgozol, akkor, ha megszeretelek, onnantól már mindegy, mid van vagy nincs, nem az fogja eldönteni, veled maradok-e.

2013. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A "havercsajok" hülyék ....


Egyáltalán nem lehet elvárás -legalább is nálam nem az- a ház/kocsi/megegyebek (tök jó ha valakinek sikerül ezeket elérnie 26 éves korára),de nem mindenkinek van ott a háta mögött apuanyunagyika.


Van hol laknod, van fix munkád. Manapság szerintem ez nagy szó 26 évesen. Fontos, hogy legyél motivált a jövődet illetően minden téren.


Becsüld meg a párod és később a családod! 23/L

2013. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha pasi lennék, szóba se állnék olyan csajjal akinek azok az első kérdései ismerkedésnél, hogy van e saját lakásom, autóm és mennyit keresek.


Én 24 éves voltam amikor a férjemmel járni kezdtünk. Ő kicsit fiatalabb 21, és mindketten otthon laktunk, és iskolába jártunk. Szóval nem volt semmink.


Annak aki komolyan gondolja, nem az fog számítani hogy mid van. Hanem , hogy jó ember vagy e.


Nyilván, azzal nincs baj, ha megkérdezi egy nő, hogy mivel foglalkozol, gond akkor van, ha azt kérdezi mennyit keresel. Ebből látszik, ha egy nő csak pénzre utazik.


27/N

2013. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#9 ne legyél hülye! egyszer biztos megtalálod az igazit!
2013. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sztem manapság már a nőknek is tanulni kell, majd dolgozni és arra törekedni, hogy önállóan meg tudjanak állni a lábukon, nem pedig otthon ülni és várni a pénzes pasira, aki majd eltartja őket. Szóval nem is értem ezeket az elvárásokat a nők részéről, hogy legyen egy huszonéves fiúnak lakása meg autója....na és neki van? Neki miért nincs? Miért lenne könnyebb és gyorsabb egy fiúnak mindezt megszerezni? Sztem már az is nagy dolog, hogy egyedül fent tudsz tartani egy albérletet, én már ezt is elismerem.

Érzelmi szempontból meg nem nagyon lehet újat mondani. Szeretet,tisztelet,őszinteség,hűség,bizalom,figyelmesség. Fontos, hogy egy nő érezze bármikor számíthat rád, és hogy otthon érezze magát melletted. Ez nem saját lakástól függ, az "otthon vagyok" érzés.

25/N

2014. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!