Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi idő alatt felejtetek el egy pasit fél-1 éves kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Ismertük egymást kb fél éve, összejöttünk, jártunk nem egészen 1 évet. Elvileg komoly kapcsolat volt, vagy annak indult, de ez a srác elégé szeret flörtölni csajokkal, és bulikban még táncolgatni is. A lényeg, hogy volt egy olyan időszak is, hogy azt sem tudom, hogy megcsalt-e, mert ritkábban láttuk egymást ésel is tünögetett. Mindenesetre már nem járunk. De engem sajnos még érdekel. Én nem írok neki, de ha rámír félek, nem tudom lrázni és csak nkem lesz rosszabb. Érdekelnének tapasztalatok, hogy ti mennyi idő alatt felejtitek el az ilyen pasit? És ha ilyen szemét miért érdekel? És hogy derítsem ki, hogy mgcsalt-e miközben jártunk? És ti ráírnátok vagy rátok szokott-e írni pl szülinapkor?

2013. okt. 7. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nehéz ügy, de próbálj erős maradni. Ne érdekeljen, hogy mi volt a múltban, megcsalt-e vagy sem, előre nézz, a jövő fontosabb. Nem kell se a születésnapját, se egyéb alkalmakat számon tartani.


Tanulj, sportolj, kutyázz, barátnőzz, foglald el magad, hamarosan elfelejted.

2013. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs konkrét idő.

1-2 héttől kezdve évek kérdése is lehet.

Ellenben lehetnek módszerek, amik segítenek, de egyik sem válhat be mindenkinek.

2013. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem keresném és nem is akarnám tudni h megcsalt e lehet jobban bántana csak. Foglald el magad keress valami hobbit lógj a csajokkal kerüld el és idővel jobb lesz
2013. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha engem keres fel?
2013. okt. 8. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz mint minden változás kezdete.Ha tényleg ilyen ilyen necces pasi volt lehet ,hogy jobb is és az ,hogy megcsalt-e az már tök mindegy.Ha rád ír akkor ne légy vele bunkó ,de ne is légy kedves (ilyen 5 mondatos tiszteletkőrt beszélj vele és kész ha van szülinapja akkor sz˘˘rd le ,ha névnapja van akkor meg f!sd le ha a kiskutyájának a keresztelője van akkor meg cseréld ki a hütőben a villanykörtét :) Mennyi idő? a gyász idő amit meg érdemes lelkileg megélni ,hogy le tudd végleg zárni a dolgot az egyéni ,de biztos vagyok benne hogy pár év múlva már meg sem fog kottyani ha mondjuk egy szórakozó helyen össze futtok ,és már csak furcsálni fogod a szitut ,hogy mi a fenét ettél rajta :/ Tehát ha szomorú vagy miatta akkor légy az amikor meg vége van akkor légy boldog és jön a következő :)
2013. okt. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!