Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a srác?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja ismerjük egymást, egy közös ismerősön keresztül. Az első találkozásunkkor, egyértelműen éreztem, hogy működik a kémia és utána randiztunk is egyszer, de nem volt az igazi...Utána meg elkezdtünk beszélgetni Fb-on, hétvégéken keresztül, minden marhaságról, kb csak enni meg aludni mentünk el a géptől. Pajzán vicceitől néha kettéállt a fülem, egyértelműnek vettem, hogy flörtöl velem és eszementül élveztem is, hogy ezt csinálja velem. Aztán találkoztunk és vonakodva megmondta, hogy bocsi, de nem. Kiakadtam, nyilván.

Másnap meg elkezdtünk megint beszélgetni és megint vég beszéltünk egy hétvégét. Nagyon nagyon jól elvoltunk ismét és megint érezni kezdtem valamit, talán, hogy tévedett és talán mégis akarna valamit tőlem...Volt egy elszólása is, de kb kikerülte a válaszadást, inkább összezavart teljesen. Egyszerűen nem tudom, hogy most ez mi...

Ha egyszer elutasított, mennyi az esélye, hogy mégis akar valamit tőlem? Mert én nyilván szeretnék...



2013. okt. 7. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi.. Nem fogom végig olvasni... Nem b* szom el az időm...

Miért nem kérdezed meg tőle hogy mit akar tőled??

2013. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt a példája hogy egy pasi mennyire vígan ellenne egy lánnyal komolyabb dolgok nélkül, de a lányok nagy része erre képtelen, mert láthatólag te is érzelmekre vágysz. Ez a fiú maximum csak barátnak akar esetleg több opcióval, ha tudod mire gondolok.
2013. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy akar téged, de nem mer (fél) egy ponton tovább menni. Ez a "meghátrálás" zavar össze, vagy próbálkozik nehezen megszerezhetőnek tűnni (amit nehezen vitelez ki). Azaz nem elszólja magát (ahogy te mondtad), hanem ez a meghátrálás megzavarja őt is és olyat kotyog ki aminek értelme nem sok.
2013. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.
2013. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A.R. ***** válasza:
Most van az, hogy te vagy a szamár a ló helyett :)
2013. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Egyértelmű, hogy ez nem mehet tovább így sokáig, szóval, rá fogok majd kérdezni. Szeretném, ha tényleg akarna, bár egyre jobban elbizonytalanodom, hogy megéri-e, hogy az időmet ilyen valakire pazaroljam :/
2013. okt. 7. 23:51
 7/7 A.R. ***** válasza:

Ha bármi kérdésed van hátha tudok segíteni írj privátot :)

20/f

2013. okt. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!