Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék szexkapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék szexkapcsolatra párt találni? 28/f

Figyelt kérdés
ezek az internetes keresők nem jók semmire van tippetek?

2013. okt. 7. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
falusi vagy városi vagy?
2013. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
falusi? mért? pest megye
2013. okt. 7. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy lazább haveri ismerősömmel sikerült összehozni. Se ilyen keresőkön, se neten, se sehol nem találsz értelmes embereket. Komolyan.

Vagy ha normálisak is, akkor meg bűnrondák.


Szerintem kezdj el felszínes kapcsolatokat gyártani magadnak, olyan lányokkal, akikkel vonzódtok egymáshoz, aztán nagy számok törvénye alapján egyszer csak összejön.

Esetleg játszik még a frissen szakított szerelmi bánatos lányok hada, akik még nem akarnak komoly kapcsolatot, de hiányzik nekik a szex meg egy kis törődés. Az még egy jó lehetőség.

2013. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. ez így van! Nem lehet találni normálisat sehol sem!
2013. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
erre rájöttem én is de ha nincsenek a baráti körömben olyanok akiket leírtál hármas akkor esetleg valami olyan helyet ahol esélyem lenne nem tudtok?
2013. okt. 7. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így állok hogy nem találok! Elég nehéz! Én szórakozó helyekre járok és ott próbálok ismerkedni! Nálunk sem sok lehetőség van!
2013. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szex kapcsolatot azért lehet találni, még neten is... mi az h normálisat? jó ne legyen őrült a csaj még egy ilyen kapcsolatban se, de azért itt inkább a külső számít:) egyébként ezen az oldalon is lehet találni és eropolison is. 23/F
2013. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy nézel ki.
2013. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2013. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy Adonisz. átlagos pasi vagyok 175 cm rövid haj, körszakáll, kék szem, kevés önbizalom :P :D
2013. okt. 13. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!