Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem éltem párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem párkapcsolatban soha senkivel. Ez normális? Baj van velem? A fejemben?

Figyelt kérdés
22éves vagyok. Sose volt kapcsolatom,mármint olyan akivel járok. Rettegek attól,hogy kapcsolatba éljek valakivel, inkább menekülök ha azt érzem,hogy a másik többet akar. Együtt vannak a szüleim is szóval nem hiszem,hogy rossz példa lenne elöttem. De valahol ez nem normális,nem?Ennek a hátterében állhat valami? Vagy csak szimplán idióta vagyok!?
2013. okt. 7. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

"menekülök ha azt érzem,hogy a másik többet akar"

Így?

[link]

2013. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azon kellene elgondolkodni, hogy miért is félsz, ha a másik többet szeretne. Biztosan ki tudod majd találni és akkor tudni fogod a megoldást is.
2013. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A. Bundy ***** válasza:
54%
semmi baj veled, nekem se volt párkapcsolatom és semmi bajom, hívj nyugodtan Belphegornak mostanába mindenkinek így mutatkozokbe, a plüssállataimnak, de régen Asmodeus voltam :D
2013. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy ez számodra mennyire normális. Ha abszolút nem akarsz senkit, ahhoz is jogod van, viszont ha szerinted kóros ez a rettegés, akkor már lehet probléma. Beszéld meg ezt valakivel (barátokkal, családdal), esetleg felkereshetsz egy pszichológust is, ha úgy érzed, hogy "nem normális" a viselkedésed.
2013. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért gondolom néha,hogy nem normális dolog,mert körülöttem kb mindenki kapcsolatban van kivéve engem.De lehet,hogy csak félek feladni a szabadságomat.
2013. okt. 7. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy traumatikus élmény, gyerekkori szexuális zaklatás.........
2013. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugtatnálak, de itt valami tényleg nem stimmel. Az, hogy valami állhat-e a háttérben azt egyedül neked kell tudnod és kicsit gondolkoznod rajt hogy vajon mi is lehet az és csak utána tudod orvosolni magadban. Az még nem vagy baj ha még sosem volt párod, de az hogy félsz attól hogy legyen melletted valaki, az már nagyon is az. Az nem természetes hogy az ember ne igényelje hogy legyen valakije. Szüleid még nem kérdeztek rá hogy miért nem volt senkid ?

Egyébként nem tudom mitől kell félned, szerinte kicsit túl is kombinálod a párkapcsolat lényegét.

Én például 2 éve vagyok együtt barátommal és nem csinálunk már mint hülyéskedünk, nevettetjük egymást, szeretkezünk és egész hétvégén csavarjunk, ha pedig kell akkor támogatjuk egymást, és így tökéletes.

Ha valaki közeledik feléd próbáld meg nem ellökni magadtól jégtömb módjára, próbáld megismerni, és hogy szembenézz ezzel a dologgal, kicsit erőltesd meg magad. Nem vagy már kisgyerek aki zavarba 2 szótól és anyukája szoknyája mögé mászik.

Nem eshet semmi bajod ha beszélgetsz pasikkal és jobban megismered őket.

Szerelmes sosem voltál még ? Egyszerűen még mindig nem tudom felfogni hogy valaki 22 éves fiatal nő létére nem érez se szexuális se semmilyen formában vonzalmat egy férfi iránt.


De gyorsan nézz pasi után nehogy szüleid azt gondolják leszbikus lettél.

Na csak vicceltem, de ha szeretnél esetleg beszélgetni írhatsz nyugodtan, válaszolni fogok. :)


18/L

2013. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is tudnék sorolni olyan embereket a környezetemben, akiknek van (és mindig is volt) valakijük, nekem meg sose. Mondjuk azt tudom, hogy én nem vagyok "normális", legalábbis biztosan ezt gondolná és gondolja rólam a legtöbb ember, de nálam így alakult, és még amikor próbálkoztam is, akkor se jött össze semmi. Szerintem próbálj elgondolkodni az életeden, próbáld felidézni, hogy mit éreztél, amikor valaki közeledni próbált hozzád. Talán rájössz a problémáid okára, de az is lehet, hogy nincs is probléma, egyszerűen csak nem akarsz magad mellé senkit.
2013. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komoly oka lehet, nálam is komoly oka volt, sokkal idősebb koromig... Pszichológus, csoportos önismeret és rengeteg belső munka segített. Mintegy 10 év alatt...
2013. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!