Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijelenthető az, hogy a "művészlélek" lányok könnyebben elfogadják a nem annyira előnyös külsőt?

Figyelt kérdés
Természetesen abban az esetben, ha a fiú személyisége megfelelő.
2013. okt. 7. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, sőt!
2013. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valamennyi igazság.
2013. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem se amugy személyiségtől függően bármelyik lány pl szerinted egy segitőkész jó humoró vagy csak nagon jó humoró srác aki melle sokat röhöghet nemfog bejönni neki ha a srác már csak egy elfogadható módon néz ki befog jönni neki és okkal mert egy ilyen lányt én is és szerintem más is elfogadna szivesen :D
2013. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki művészlélek, az általában elfogadóbb, megértőbb, így lehet.
2013. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg képesek igénytelen alakokkal összejönni a saját szubkultúrájukból. Ha te nem tartozol oda, esélyed nem sok.
2013. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, plusz elvárás, hogy jó ha lelkileg is összhangban vagytok.

Egy művészlélek is csak egy ember... Vonzalom ugyanúgy fontos. Persze vonzódhatunk valakihez csak azért, mert szeretjük, de az nem ugyanolyan azért...

2013. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Plusz elvárás? Tehát az is rendben van, ha abszolúte nem passzoltok lelkileg, de a vonzalom megvan? Az szerintem egy kapcsolathoz kevés.
2013. okt. 7. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. kijelenthető (magamból is kiindulva), de persze most ne azokra a művészlelkekre asszociáljunk akik a feketekeretes szemcsiktől meg a komplett márkás outfitektől érzik magukat annak.
2013. okt. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!