Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Szerintetek milyen ez a kapcsolat? összeillünk, szakítanunk kéne?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kb egy éve együtt vagyok a párommal.4 év van köztünk.Ő szerintem nem kellene LOLt játszon(stratégiai játék asszem) és a barátaival is szerintem túl sokat törődik.Ő beforduló típus...van amikor simán olyat mond nekem,hogy nem akar találkozni,mert egyedül akar lenni.Annyira szeretjük egymást,mindketten szerelmesek vagyunk egymásba.Sokat szoktunk veszekedni...de annyira összetartozunk már,össze vagyunk kötve,hogy nem tudnánk egymás nélkül meglenni.Mi a véleményetek?

2013. okt. 8. 06:34
 1/5 Noydra ***** válasza:
100%

Ha annyira szeretne, nem mondaná, hogy egyedül akar lenni. Ha szar kedve van, te neked kéne hogy segíts rajt.

Aztán lehet hogy ilyen a természete. Ne egy anonym kérdező oldal döntse el, mi legyen a kapcsolatoddal.

2013. okt. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szemmel láthatóan elhanyagol téged az a gyökér (már bocsánat, de ennyi infóból én ezt gondolom róla). Ha ez nincs az ínyedre, akkor beszélj vele, az mindenre választ ad. Ha nem hajlandó változni, idővel úgyis meg fog romlani a kapcsolatotok.

Szóval beszéld meg vele a dolgot, ez a legjobb tanács, amit adni lehet szerintem.

2013. okt. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem hanyagol el,mert õ tanít engem németül hero 2x És hétvégén is talizunk...sokszor vagyunk együtt csak zavar hogy van hogy azt mondja hogy egyedül akar lenni
2013. okt. 8. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatnak nem az a lényege, hogy ne legyünk egyedül, magányosak?


Ha ez a pasi igazán szeretne, akkor veled akarna lenni, nem egyedül.


De ez csak egy vélemény.


27/N

2013. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem is csak ha szar kedve van azért lehet egyedül de sztem szeret téged :DD
2013. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!