Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lefeküdjek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, van egy barátom. Már lassan egy hete járunk, nagyon szeretem, és ő is engem. Csak annyi a baj hogy ő 15 éves, és már nem szűz és többször is felemlítette már a témát hogy szexeljünk.Nagyon gáz lenne ha ilyen korán és ennyi idősen lefeküdnék vele? Vagy várjam meg az 1-2 hónapot?
2013. okt. 8. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
majd fél év múlva
2013. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
1-2 hónapot? fél évet minimum? 1 hét után szexelni? tejóég..
2013. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ne.
2013. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
*!
2013. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feküdj le vele.
2013. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
kamu
2013. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. nagyon fiatal vagy hozzá

2. 1 hét után????? legalább fél év ha már ilyen fiatal vagy.

Az is lehet csak ki akar használni főleg ha már fel is említette! Higyj nekem!

16/F

2013. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
tuti nem használna ki mert szeret, látom rajta.. és ha csak 4-5 hónapot várnék?
2013. okt. 8. 16:24
 9/19 anonim ***** válasza:
akkor feküdj le vele, mikor úgy érzed teljesen kész vagy rá és akarod. de ha mondani kell valamit véleményem szerint 14 évesen, szűzen (nem azért mondom, nagyon helyes, hogy még az vagy!!) kevés 2 hónap is. elhiszem hogy nagyon oda vagy érte, de szerintem várj. a legfontosabb, hogy csak akkor csináld, ha biztos vagy benne, és megbízol a srácban, hogy nem csak arra kellesz neki. :) ha normálisan elmondod neki, hogy te várni szeretnél megérti. ha nem, akkor meg jobb is, ha elköszönsz tőle...:)
2013. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

és ne határozd meg előre, hogy akkor 4 hónap múlva ez lesz, és főleg ne mond el neki!:)

majd jönni fog az, ha akar. ne kényszerítsd magad bele, fiatal vagy még nagyon :) előző vagyok

16/L amúgy

2013. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!