Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lefeküdjek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, van egy barátom. Már lassan egy hete járunk, nagyon szeretem, és ő is engem. Csak annyi a baj hogy ő 15 éves, és már nem szűz és többször is felemlítette már a témát hogy szexeljünk.Nagyon gáz lenne ha ilyen korán és ennyi idősen lefeküdnék vele? Vagy várjam meg az 1-2 hónapot?
2013. okt. 8. 16:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

már mondtam neki hogy szerintem korai még, és erre azt mondta hogy nagyon nehezen de ki fogja bírni, és amugy télleg szeret, beakar mutatni a családjának meg minden. tudom hogy szeret, csak télleg attol félek hogy egyszer majd azt mondja hogy hát ha nem fekszel le velem akkor szakítok... :/

De azért köszönöm a válaszotokat :)

2013. okt. 8. 16:28
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha ide teszel fel ilyen kérdést akkor hidd el nekem hogy még nem állsz készen. Szerintem mindenképp várj. Ha tényleg szeret, akkor meg fogja várni azt hogy készen állj. Érezni fogod ha ott tartasz.

Ha 1 hét után csak úgy odaadod a szüzességed egy srácnak, azt lehet hogy életed végéig bánni fogod. Egyébként meg ennyi idő után egyáltalán nem biztos hogy szeret, ilyen hamar meg se ismeritek egymást normálisan, ahhoz hónapok kellenek. Várj még vele. Ha nem tetszik neki, akkor nem érdemel meg téged.

2013. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ja és nagyon fontos hogy ne azért tedd mert nem akarod elveszteni, meg neki akarsz jót. Akkor tedd meg, ha te is úgy érzed hogy szeretnéd, és vágysz rá. Ez két emberes dolog.

Ha azt mondja hogy ha nem szexelsz vele akkor szakít, akkor menjen is a francba.

2013. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"...csak télleg attol félek hogy egyszer majd azt mondja hogy hát ha nem fekszel le velem akkor szakítok... :/ "

csak önmagam tudom ismételni: ha nem képes várni rád, akkor nem érdemel meg!:)

2013. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket, amugy én is így vagyok vele hogyha azt mondja hogyha nem fekszek le vele akkor szakít akkor meg se érdemelt, na és segítsetek, a bemutatkozás az hogy legyen?:)
2013. okt. 8. 16:34
 16/19 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele. 1 hét az már nagyon hosszú idő, amúgy is már felnőtt csaj vagy.
2013. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is 1 hét már elég!


Ülj le az ágyra, tedd szét a lábad, köpj a tenyeredbe és mondd azt, hogy "Na gyere a Mamához!" ;DDD

2013. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Negyon gáz lenne ha ilyen korán és ennyi idősen lefeküdnél vele. Ha már egy hét után felhozta a témát, akkor valószínűleg csak meg akar dugni. Később te is megbánnád...
2013. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"csak télleg attol félek hogy egyszer majd azt mondja hogy hát ha nem fekszel le velem akkor szakítok... :/"

Ettől félsz? Ha ezt feltételezed róla, az már baj.

Meg amúgyis he ezt mondaná, és otthagyna téged, ez még mindig jobb lenne, mintha megdugna és utána hagyna ott, nem?

2013. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!