Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezessen rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessen rá a barátomat a hosszabb, érzékibb csókokra?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval, mindketten kezdők vagyunk mondhatni. Neki 3 évvel ezelőtt volt egy nagyon rövid (pár hétig tartó kapcsolata), nekem tavasszal volt egy 2 hétig tartó kapcsolatom. Így aztán elég kezdők vagyunk.


De a csók nálunk majdhogynem csak szájra puszi. Na jó nem, de néha sokkal jobban esne egy hosszabb, érzékibb csók.

Ma is úgy találkoztam vele, hogy elhatároztam, próbálok kicsit irányítani stb. de nem megy.


Akivel tavasszal jártam, az teljesen más volt, mert ő tapasztalt volt. A barátom viszont nem az, és annyira én sem.

Hogyan vezethetném rá a hosszabb csókokra?

18/L



2013. okt. 8. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek jönnie kell magától. Te is kifogtál egy suttyót. Grat. :)
2013. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első mondta meg az igazad!!! nekem nem kell mondani az ilyen alap dolog :)
2013. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Persze ennek jönnie kell magától stb., de ha az ember még tapasztalatlan, akkor bizonytalan és talán fél is egy kicsit. Ez viszont normális. Talán csak egy kis idő kell, hogy összerázódjunk. :)


Első, te pedig gondolom nem tudod, mit jelent a suttyó, különben nem mondanád a fiúra, főleg, hogy nem is ismered. Az egyik legfigyelmesebb és legnormálisabb srác, akit ismerek ebben a korosztályban. Az pedig, hogy nem volt sok kapcsolata, nem biztos, hogy hátrány hosszútávon. :)

2013. okt. 8. 19:55
 4/4 anonim válasza:
Mivel lány próbáld úgy hogy mikor csináljátok akkor katold át a nyakát és mikor venné el kicsit húzd magad felé a nyakánál fogva de óvatosan akkor rádöbben hogy mit is akarsz :). Ha ez sem jön be akkor mond el neki :D.
2013. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!