Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha korlátlan számú smst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha korlátlan számú smst írhatnátok, mennyit írnátok a párotoknak?

Figyelt kérdés

Barátomnak és nekem is így van, korlátlan számú smst írhatunk egymásnak, de tőle nagyon keveset kapok, nagyon hiányolom.

4 napig nem tudunk találkozni, és beszélni is alig így. Suli után egész estig tanul, azt mondja. 3kor kezdi, és este fél 10kor fejezi be, amit kicsit furcsállok, de megértem, hisz számára fontos.(még nem végzős) De közben-közben néha írhatna többet is.:/

Nekem kicsit rosszul esik, de lehet túlreagálom. Nektek mi a véleményetek erről?


2013. okt. 8. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Napi 1-2. Max.
2013. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Lassan 2014 van, ember. Ma már nem írogatunk SMS-eket.
2013. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Meg amúgy is mi értelme 1-1 ilyen SMS-nek? Én nem írnék, csak ha fontos mondanivalóm vagy kérdeznivalóm lenne, de akkor már inkább felhívom gyorsan.
2013. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2. De, vannak akik még írnak attól függetlenül, mi meg így tudnánk a legtöbbet kommunikálni. Beszélni telón csak kb 2-3 percet egy nap. Neten meg ugye nincs fent, hisz 'tanul' szóval...:/
2013. okt. 8. 19:35
 5/16 anonim ***** válasza:

Egyet se!

Örülök,hogy mehetek dolgozni.Nem hogy még zavarjon.

2013. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem lehet azért tűnik kevésnek, mert egy ideig nem találkozunk. De így, nektek nem lenne kevés, vagy nem várnátok kicsit többet?
2013. okt. 8. 19:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha van mit mondanom. Az első barátnőmet ezért dobtam ki, mert nem volt 10 szabad percem nélküle. Csak hétvégén tudtunk találkozni, ezért vagy napi 6-8 órát kellett telefonálni, vagy 5 percenként sms-t írni, facebookot nézni. Azt javaslom, ne hisztizz emiatt, mert könnyen elüldözheted. A sok tanulást furcsállod ? Lehet, hogy már túl sok volt neki belőled, s ezért keres kibúvókat. Ne fojtsd meg a szereteteddel. Hagyj neki is teret.
2013. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az ujjam beletörik egy sms leírásába és a szemem kiugrik.
2013. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

oké, akkor megpróbálok visszavenni.

Bár nehéz lesz, mert nagyon ragaszkodom hozzá és szeretem.

Ezek szerint más nem várná el..

2013. okt. 8. 19:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2013. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!