Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha korlátlan számú smst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha korlátlan számú smst írhatnátok, mennyit írnátok a párotoknak?

Figyelt kérdés

Barátomnak és nekem is így van, korlátlan számú smst írhatunk egymásnak, de tőle nagyon keveset kapok, nagyon hiányolom.

4 napig nem tudunk találkozni, és beszélni is alig így. Suli után egész estig tanul, azt mondja. 3kor kezdi, és este fél 10kor fejezi be, amit kicsit furcsállok, de megértem, hisz számára fontos.(még nem végzős) De közben-közben néha írhatna többet is.:/

Nekem kicsit rosszul esik, de lehet túlreagálom. Nektek mi a véleményetek erről?


2013. okt. 8. 19:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
egyet se 22l
2013. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Együtt élünk, de ha van pénz a telefonunkon, akkor napközben is szoktunk írni egymásnak egyszer-kétszer. Van, hogy megbeszéljük, hogy tudunk-e találkozni munka/suli után, van hogy csak egy "biztató" sms-t írunk (ha tudjuk pl. hogy nehéz napja van a másiknak), de gyakran csak annyit írunk, hogy "szeretlek", az is olyan jó tud lenni.
2013. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Értem:)

:/

2013. okt. 8. 19:45
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki nem végzősként napi 7 órát tanul, az valamit marha sz.rul csinál.
2013. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

én is furcsállom az egészet.

Nem hiszem,hogy képes lenne valaki annyi ideig tanulni. De hát ez van..

2013. okt. 8. 20:46
 16/16 anonim ***** válasza:
Kislány,nagyon átbasznak,ne légy naiv. ha csak nm a baratod az egyik kovi atomfizikus akk tuti csak kifogás. én hiányolnám h nm ir foleg ha ingyen van? neki nm hianyzol?
2013. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!