Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csúnya vagyok, és ügyetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok, és ügyetlen, akkor lehet akármilyen a belsőm akkor sem lesz soha barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátként jó vagyok mindig, de randira, csókra, párkapcsolatra sohasem. Ez huszas éveim közepén már kicsit lehangoló. Van remény egyáltalán?
2013. okt. 8. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

"akármilyen belső"


Egy sírós fiúcska vagy, az aztán nagyon vonzóvá tesz minden nő szemében!

25 évesen elértél már valamit? Munka, diploma, vállalkozás, stb?

2013. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te legalább barátként jó vagy
2013. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben első, akkor fogalmazzunk úgy,hogy a belsőm is rossz. Szóval akkor így nincs remény? :)
2013. okt. 8. 21:35
 4/6 Lina93 ***** válasza:

Remény mindig van.

Ha barátként jó vagy, akkor egy idő után valakinek többre is jó leszel.

Ne legyél elkeseredve, találni fogsz olyat, aki magadért szeret.

2013. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem esik le senkinek hogy aki itt panaszkadik, az a való életben nem mutatja ki? Mindjárt felteszik a "síró fiúcska" lemezt, holott itt pont az anonim fórum a jó.
2013. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 5-ös! A való életben senki nem feltételezné ezt rólam, de itt az oldal anonimitása lehetővé teszi a legmélyebb gondjaim felhozatalát! :)
2013. okt. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!