Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács kellene Van egy fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kellene Van egy fiú a munka helyemen aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
De nem merek kezdeményezni mert már annyit csalódtam, Ott jár kel előtem minden nap és még köszönői sem merek neki sőt rá nézni sem de szinte ö is ugyan így van ezzel van amikor csak úgy nézzük egymást elégé de ennyi de nekem nagyon tetszik mit tegyek?

2013. okt. 8. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg maradjon bent veled a műszak végén kicsit éjszakázni.
2013. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva eleg srácnak képzeltelek, a szituból, amit leírtál. de ha lány vagy, akkor sokkal könnyebb a dolgod. :) Kicsit lovagold meg a jól bevált sztereotípiákat: te vagy a gyenge nő, ő az erős férfi, te vagy, akinek segíteni kell, ő az, aki tud...

Attól kezdve, hogy megkéred, nézze meg a kocsidat, mert nem indul, addig, hogy megkéred, segítsen beállítani a telefonodat, vagy kísérjen el a buszmegállóig, mert tegnap kirabolták egy barátnődet, és most félsz egy kicsit, rengeteg lehetőséged van, hogy olyanra kérd, amit udvarias férfi nem utasíthat vissza.


Plusz, ha ő is hasonló munkakörben dolgozik, néha irányíthatsz hozzá néhány öreg nénit, azzal a címmel, hogy az a kedves fiatalember majd segít neki, és a néni mellé küldesz egy bátorító mosolyt is neki...


Ne félj, légy ügyes! :)

És légyszi' írd meg, hogyan alakul a sztoritok, kíváncsian várom, és drukkolok nektek! :)

2013. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!