Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a fiúmat rávenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a fiúmat rávenni arra hogy meglegyen a első lefekvésünk?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogy bírtátok eddig az állva alvást?
2013. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első felkelés már megvolt, Spartacus nagyon ügyesen vezette. Az első lefekvésről még nem hallottam.
2013. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Döntsd hanyatt.:D
2013. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
csak mert már 3 hónapja együtt alszunk de még nem történt meg :S
2013. okt. 8. 23:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Szóljál neki, hogy mehet, vagyis jöhet, beléd.
2013. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
1. Jégsárkány, áldom az eszed, előző kérdésben odaírtad: Gyanús, hogy a kérdező már megkérdezte ugyanezt. Tudod, az nem volt gyanús. Az biztos volt! Ugyanis maga a kérdező írta le! Ne keverd a gyanúst a biztossal! Amúgy tök jó választ írtam neki, erre törölték a kérdést, basszus, ide se jövök többet! :@ Mintha nem fért volna el a szerveren az az 5 kilobájt, amit az a kérdés elfoglalt, így próbáljon az ember másoknak segíteni...
2013. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor impotens...az tuti
2013. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6-os: Te nagyeszű, én szó szerint bemásoltam azt a kérdésjelentési okot, ami az újra feltett kérdésekre vonatkozik. :)
2013. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Masztiz mellette csak rád ugrik,ha nem írj nekem
2013. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyúlj oda, és simogasd, ragadd meg a micsodáját! Ha ebből sem érti, mit szeretnél, akkor menthetetlen. ;)
2013. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!