Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl magasak az elvárásaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az elvárásaim? Hogy tudjam rávenni magamat olyanra, ami első ránézésre taszít?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha első ránézésre nem fog meg egy pasi..akkor már nem tudok esélyt adni, h bizonyítson. Ez nagyon rossz tulajdonság...nem flegmázok velük, kedvesen beszélek meg minden csak elutasító vagyok, pedig nagyon szeretnék már egy kapcsolatot magamnak. Az agyam átrakja a barát kategóriába..és nem tudok benne férfit látni ..:S..és így sajnos sok fiút ellökök magam mellől. Ki lehet ezt az érzést vhogy írtani magamból, vagy majd eljön
2013. okt. 6. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hmmm....ha látnál engem :$
2013. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
Szerintem ezzel sokak vannak így. Nincs ezzel gond. Nyugi!
2013. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elég sokan vannak így.Azok se tudnak mást csinálni akik itt írják,hogy add lejjebb az igényeidet.
2013. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbállak megérteni, de nem könnyű. Nem akarok bunkó lenné és azt mondani hogy ilyen felszínes vagy és kész. Azt se tudom, hogy te ebből ki tudsz e magadtól jönni. Elsőnek meg kéne magadban talán fogalmazni, hogy mi számodra egy férfi és mi az amit egy kapcsolatban elvársz. Hisz egy férfinek többnek kell lennie egy izmos testnél jó megjelenésnél esetleg jó exisztenciánál. Egy férfi attól férfi, hogy a viselkedése férfias. Illetve egyéntől is függ. Valaki a macsókat szereti, valaki a vicceseket és a többi. Valószínűleg ha egy srác akar majd téged akkor megpróbál megszerezni és idővel meglátod benne amit kell. Viszont ha továbbra is csak külső alapján ítélsz, akkor egyetlen megoldás hogy külső alapján választasz. Aztán vagy jól sikerül, vagy úgy összetör hogy örökre kiábrándulsz a külsőségekből.
2013. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

4-es!

Felesleges ez a hosszú szöveg.

Senki nem jön össze olyannal aki nem szimpatikus neki.

2013. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es. teljesen jogos amit írtál, hogy a leírás alapján felszínesnek tűnök. Nem pontosan fogalmaztam meg a kérdésem. Nem elsősorban a külső miatt, ott igazából nem jönnek be azok a tipikus macsók. Nem tudom h fiú vagy, vagy lány. Én általában szoktam észre venni annak a tekintetében valami különlgeset, aki megfog. Nem tudom mással magyarázni, mint egyfajta benyomás. Látszik az illetőn, hogy pl intelligens vagy nem ..nekem ez pl nagyon fontos. A mozdulatokból szintén látszik, hogy mennyire férfias férfi. Persze kell hozzá egy adott testalkat is..de nem mindig ez a mérvadó. És szavak nélkül, ha ezt két dolgot nem látom meg az adott pasiba egyből átrakom barát kategóriába. Azt meg sztem tudod, hogy milyen a barát kategória. :)
2013. okt. 6. 14:58
 7/13 anonim ***** válasza:

A nők 90%-ka ilyen mint te. Nincs ezzel semmi gond.

Sőt fiú létemre én is egy kicsit felszines vagyok.

2013. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ezzel így, és borzalmas tulajdonság. Remélem sikerül enyhítened ezen (én is ilyen voltam, csak nőkkel, fiú vagyok) de végül a barátnőm egy olyan lány lett, akit már régóta ismerek... igaz mikor megismertem megfogott, csak nem mint "ejj de jó suna" hanem mint jelenség, akivel nem feltétlen járásraa gondoltam eleinte... Szóval így ezen elgondolkozva az lehet, hogy még fiatal vagy, és nem olyan dolgokat akarsz a mpstani partnereidbe, amilyen dolgokkal egyáltalán hosszútávú kapcsoltatot lehetne csinálni.. Érted? A barátnőm előtt ( nem nagyzolok) volt vagy 15 barátnőm, csajom ,ilyesmi, de egyik sem volt olyan magától értetődően bennsőséges, mint ezzel a lánnyal. Ezért vagyok velem ár 4 éve. MErt nem tudom elhagyni, mert meg sem fordul a fejemben... Szóval éld az életed, és reméld, hogy egyszer megkomolyodsz :) hajrá
2013. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden lány amúgy ilyen, ilyen a természet rendje. Ez csak a magam fajta undorítóan ocsmány pasikat szokta érzékenyen érinteni, akik még ha megszakadnak is, sosem fognak kelleni senkinek sem, ezért bele kell törődni a magányba...
2013. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem felszínességnek nevezem. Amőgy a 4es vagyok. Egyszerűen egy átlagos nő vagy, aki elvárja hogy a csillagok is neki álljanak keresztbe ha meglát egy pasit. Valahol benned van az az érzés, hogy majd jön valami ami mindent elsöpör. Tipikus női álmodozás. Ahelyett hogy kézbe ragadnád, és keresnéd a férfiak, talán még kezdeményeznél. Netalántán próbálgatnál, inkább várod a csodát.

Bocs ha kicsit bunkón fogalmazok, de így látom én. Nem hiszek az ilyenekben, nem hiszek abban hogy telepatikusan éreznem kéne a nőnél akit meglátok(igen férfi vagyok) hogy ő kell nekem. Barátzónába azért raknak eleve az emberek valakit, mert a belső vonzalom vagy kötődés megvan, de a testi nincs. Legalább is ez az én tapasztalatom. Szóval az, hogy barátzónába raksz embereket szerintem nem kifogás.

Én barátnőim és jelenlegi barátnőm is olyan aki vállalta a kockázatot velem és én is vele. Talán elmondhatom, hogy most már mindketten tudjuk mit akarunk a másiktól és teljesen stabil kapcsolatunk van ami akár házasság és gyerekekhez is vezethet.

Nem akarok itt nagy feminista dumákat írni, de sok nő belenő abba a kényelmes helyzetbe, hogy ők a hercegnők akikért eljön majd a lovag. Viszont halván lila gőzük sincs mi legyen utána, minden mese csak a házasságig szól. Mert ez egy nőnek a csúcs. Cserébe elvárják, hogy a szerelem villámként csapjon bele.

Holott intelligens nőként az lenne az ideális, ha tesznek sorsuk érdekében, nem ciki kezdeményezni. Válassz te pasit ha a jelentkezők ne tetszenek. TEGYÉL valamit.

Az is meglehet, hogy egyszer volt egy nagy ideálod akit azóta is keresel mindenkiben.

Utólag is bocs a támadó jellegért, de én ezt a fajta női szokást elítélem.

2013. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!