Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olvassatok el,3-an lakunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvassatok el,3-an lakunk. Ex, mostani es en (? )

Figyelt kérdés
volt egy kapcsolatom 1,5 evig,ami pont masfel eve ert vegett.igazi megkonnyebules volt szamomra,ezert egy ideig nem akartam pasit.a munkahelyemen flortot es randdizni hivogatott valaki akit nevezek most itt B.-nek.2 heten korosztul ez ment,aztan jott egyszer a haverjaval es megtetszett.o a B2.vele kb 2 hetig jartunk,vagyis inkabb csak szexualissan szorakoztunk.aztan vege.es nem tudom mi utott belem de randira mentem B-vel.szerintem azon a napon bele is szerettem.3 het eggyuttlet utan osszekoltoztunk,maskepp szakitottunk volna,mivel vissza adtam a berelt lakasom,es mentem volna a szulimhez.akik 400 kmre laknak.o kerte hogy maradjak nala.csak a bokkeno az volt hogy a B es B2 lakotarsak voltak mar akkor.nem nagyon futottunk ossze,de megis kenyelmetlen volt hogy akarmikor hazajohet.ennek mar 1 eve.viszont a parom rettentoen feltekeny,mivel tudja mi volt elotte B2-vel.az elejen nem mutatta,aztan egesz nap csak ezt hallgattam,most meg csak neha emliti meg.szerintetek elmult a szerelem es mar nem erdekli annyira,vagy kezd megbizni bennem?
2013. okt. 9. 08:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
meg mielott valaki a kulonkoztozes akarna irni,nem lehetsege.en nem dolgozom es a kettejuk fizetese kell a szamlak es lakber kifizetesere
2013. okt. 9. 08:46
 2/17 A kérdező kommentje:
bocsi:meg ennyit hozzafuznek: en is szerettem volna kulonkoltozni,de meg ha lehetseges is volna anyagilag nem akarom a baratsagukat elrontani,mivel nem tudom meddig leszek meg eggyutt a pasimmal.ha netan betelne a pohar,es elmennek ami mar megfordult a fejemben nehanyszor ne maradjon a sz@rban.
2013. okt. 9. 08:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gerincem se lenne letartatni magam a futó kapcsolatommal. Ha nem gondolod komolyan, márpedig nem gondolod, akkor legjobb lesz, ha egyéb lakhatási lehetőséget keresel, mivel saját kereseted nincs, maradnak a szüleid. De ez így nagyon ciki, és már amúgy ott elrontottad a barátságukat, hogy mindkettővel összefeküdtél. De hogy még velük is élsz? Hát nem tudom, mit gondoltál, de ez így nagyon hülye ötlet. Vesd fel, hogy hazaköltözöl és szűrd le a következtetéseket a reakciójából.
2013. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

El sem hiszem, hogy ilyen van:DDD

Vagy kamu, és provokász, vagy no komment. Két pasival tartatod el magad....

2013. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Salx Narval ***** válasza:
Ha nektek így jó, nekem is.:D Szerintem köztetek senkit nem izgat ez a dolog annyira, hogy tegyen ellene, tök mindegy hogy megszokta vagy nem, gondolom ha nem érdekelnéd már szólt volna, vagy hazavinne még egy csajt.
2013. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem kamu,nem tartatom el magam 2 pasival ahogy irtad.a parom otlete volt az egybekoltozes,o beszelte meg a b2-vel,nem volt neki gond.munkam persze megint csak a parom miatt nincs mert o olyan helyre mint kavezok,ettermek stb. nem akarja dolgozak.ennel jobbat pedig itt nem talaltam.nem vagyok ingyenelosko.

az hogy b2 utan egybol beleszerettem a paromba,es igy jottek ossze a dolgok tudom hogy gaz,de ez van.

2013. okt. 9. 09:06
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Részben megoldást jelentene, ha elmennél dolgozni.
2013. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartatod el magad? Akkor megkérdezhetem mennyivel szállsz be rezsibe és az egyéb költségekbe?
2013. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

munkam persze megint csak a parom miatt nincs mert o olyan helyre mint kavezok,ettermek stb. nem akarja dolgozak


Már ne haragudj,de ha a fenekedet kiteszi onnan szerinted még ad egy adag pénzt,hogy tudjál magaddal valamit kezdeni mert ő nem akarta,hogy ilyen helyeken dolgozz????

Vagy utána itt fogsz sírni,hogy bunkó veled és mit csináljál mert 0 tőkéd van ahhoz,hogy lelépj???????

2013. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak akarnod kellene,bármilyen munkát elvállalhatnál,mindegy,tetszik-e a mostani barátodnak.Azután már külön albérletbe mehetnél,sőt,a pasidat is vihetnéd,mivel kereső ember,és probléma megoldva.Onnantól a múlton is könnyebb volna túllépni.

Erról a szex témáról meg annyit,hogy ezért nem kell mindenkivel összefeküdni,aki tetszik,mert megmérgezheti a viselkedésed a jövődet.

2013. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!