Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivancsi vagyok, miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivancsi vagyok, miert nem jott el vegul. Kerdezzek ra, az alabbi esetben?

Figyelt kérdés

Kb masfel honap "kapcsolat" utan kicsit osszekaptunk, majd kis szunet utan megbeszeltuk, hogy leulunk egy kave mellett megbeszelni a dolgokat, de nem jelentkezett. Kivancsi vagyok az okara, de nem akarok en "futni utana". Megkerdezzem?

O 30/F, en 25/N


2013. okt. 9. 08:57
 1/10 ASOT ***** válasza:
szerintem őt már nem érdekli az egész...
2013. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig o volt az, aki jobban akarta a dolgot...
2013. okt. 9. 09:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értem teljesen. Megbeszéltétek, hogy találkoztok, de utána nem jelentkezett, hogy konkrétan mikor, hol.

Vagy megbeszéltétek, hogy találkoztok és ő nem ment el a találkára.

Mert a kérdésben az írod nem jött el végül, a leírásban meg, hogy nem jelentkezett.

2013. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor idezem:

En: "Nem telefontema. Beszeljuk meg szemelyesen egy kave mellett. Mondjuk jovoheten."

O: Igazad van, igy lenne a legjobb. Mindenkepp eljovok."


Ez volt kb ket hete...

2013. okt. 9. 09:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát végül is nem mondta hogy mikor megy... de akkor is fura ez az egész.
2013. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mar nem valoszinu, hogy eljon, azota nem is keresett, egy smst sem irt. Csak azt szeretnem tudni, hogy miert, de nem tudom, rakerdezzek-e...
2013. okt. 9. 09:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar már róla beszélni. Így egyszerűbb neki. Kellemetlen lenne találkozni, magyarázkodni.

Te felajánlottad, hogy találkozzatok. Innentől kezdve már neki kéne lépnie, ha akarna valamit.

2013. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem az időjelet a kapcsolat szó körül.Ezt fejtsd ki bővebben légyszi.
2013. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat:Idézőjelet
2013. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ugy velem, hat hetet meg nem lehet kapcsolatnak nevezni, csak nem tudtam jobban megfogamlazni :)
2013. okt. 9. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!