Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy nem vagyunk szerelmesek egymásba, de mégis folyton a másikkal vagyunk elfoglalva?

Figyelt kérdés

Már egy éve tart ez az egész, akkor csókolóztunk először, aztán én összejöttem mással, de végig jóban voltam addig ezzel a sráccal, nagyon jó barátok lettünk, minden nap beszéltünk, együtt tanultunk, közös órák meg minden (egy szakra járunk), és nyilván a vonzalom mindig is ott volt, de csak ilyen semleges dolgokat csináltunk. Aztán párszor csókolóztunk úgy is, hogy még együtt voltam az akkori barátommal, és egyre többször találkoztunk.

Igazából teljesen olyan, mint én, az egész jelleme, ő az egyetlen olyan ember eddigi életem során, akire azt mondanám, hogy ő aztán száz százalékosan ismer és ért engem, nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Aztán szakítottam, és kb 4 hónapig együtt voltunk, de mivel túlzpttan hasonlítunk (a hibáink is), így nekem ebből elegem lett, és nem látom működőképesnek ezt a dolgot, én nem ilyen kapcsolatot akarok.

Ezután egy hónapig nem beszéltünk, de elkezdődött a tanév és azóta megint minden nap odajön hozzám, meg írogat neten is, és a vonzalom ugyanúgy megmaradt.

(Most megint kapcsolatban vagyok mással).

Már nem csinálunk semmit, csak beszélgetünk, mindkettőnknek szenvedés ez az egész, hogy így jóban vagyunk, de akkor se tudunk elszakadni egymástól.

Viszont ez egyértelműen nem szerelem egyikőnk részéről se. Így meg mi értelme. De akkor miért nem múlik el? :/


2013. okt. 9. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy 1) őszinte vagy magaddal; 2) őszinte vagy a többiekkel, és akkor rájössz h mit kéne tenned. Nem fog fájni, meglátod.
2013. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet h jó volt a szex nem?
2013. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak: csak úgy csókolózol valakivel, majd összejössz mással. Aztán szépen megcsaltad az akkori barátodat (akivel ezek szerint totálisan szerelem nélkül jöttél össze), azzal a sráccal, akibe szintén nem vagy szerelmes.

Aztán összejöttél vele, de mivel nem akarsz olyannal járni, akivel szeretitek egymást, és maximálisan jól kijöttök egymással, ezért inkább szakítottál, és inkább összejöttél mással (akibe gyanítom, ugyanúgy nem vagy szerelmes.)

Tudod, ez az én fogalmaim szerint egy bizonyos R betűs szóval jellemezhető. Másrészt meg éretlen és gyerekes vagy. Nagyon éretlen, főleg érzelmileg.

2013. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, én nem vagyok egy jó ember, ez tény, de a kérdés attól még áll. :)
2013. okt. 9. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok ítélkezni, hogy jó ember vagy-e, vagy sem. Bár tény, hogy nem egy pasit képes vagy hülyíteni, ami az én szememben nem erény.

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy próbáld inkább az érzelmekre helyezni a hangsúlyt! Szerelem nélkül ne csókolózz, ne kavarj, meg ne jöjj össze senkivel. Nem csak magad miatt, azért talán egy kicsit a másikra is gondolj.

Egyébként meg csatlakozok #1-hez.

2013. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Amúgy nem hülyítek senkit, a megcsaláson kívül (azt csak utólag beszéltük meg) minden nyíltan történt mindenki számára. És ez amúgy is jellemző, mindig elmondom, hogy mi a helyzet.

Viszont, hogy magammal mennyire vagyok őszinte, lehet hogy tényleg ebből kéne kiindulnom...

2013. okt. 9. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsilány semmi egyéb, szerelmes vagy. Nem úgy mint a brazil szappanoperában nagy elánnal, hanem pont ott bent legbelül. Az a fajta amire az ember évekkel késöbb jön rá , hogy bsszus ő volt az igaz....

Vagy még egy dolog lehet hogy baromira kívánjátok egymást , azt meg könnyen ki lehet deríteni ...:) egy kufirc és ha utána is így marad akkor az első pont lép életbe ...

2013. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lefeküdtünk egymással sokszor, mikor együtt voltunk, de ez csak olaj volt a tűzre.. :D

Az tény, hogy a vágy az nagyon nagy köztünk, ilyet még korábban nem tapasztaltam soha.

De nem ez az, ami hiányzik az egészből, ezt valahogy teljesen másodlagosnak éreztem. Egyzserűen tényleg ez, hogy annyira nagyon egy hullámhosszon vagyunk...

De akkor is tudom, hogy nem vagyok belé szerelmes, és azt is tudom, hogy ő se az, az egész annyira fura (mindkettőnk szerint). Próbáljuk fejtegetni néha, hogy hogy is van ez, de túl zavaros..

2013. okt. 9. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:

#6: szóval elmondtad a srácnak, hogy "össze akarok jönni veled, de közben nem szeretlek ám, viszont van más, akihez jobban vonzódok, és lehet meg is csallak vele"? Mert ha igen, akkor visszavonom, korrekt volt a hozzáállásod. De gyanítom, nem így történt.

Egyébként meg igen, már leírta valaki, hogy te szerelmes vagy, akkor is, ha ezt nem mered magadnak bevallani.

2013. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom fura, de gyakorlatilag igen, ezt mondtam. Ezt nem én mondtam, hogy össze akarok vele jönni. Én elmondtam neki, hogy mi a szitu, tudja azt is, hogy az előző barátomat megcsaltam ezzel a sráccal, és ennek ellenére (és annak ellenére is, hogy nem vagyok belé szerelmes) ő mondta, hogy jöjjünk össze.

Amúgy engem ez különösebben nem érdekel, hogy egy adott állapotot kapcsolatnak nevezünk konkrétan, vagy nem, szóval ha neki ez így jobban hangzik,akkor legyen kapcsolat a dolog neve.

És talán igazatok van, lerhet hogy tényleg szeretem csak kegyetlen módon próbálom ezt elnyomni... de nem akarok vele együtt lenni, bármit is érzek. :(

2013. okt. 10. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!