Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így?

Figyelt kérdés

Baratommal mar 2 éve egyutt vagyunk. rengetegszer hibaztunk a kapcsolatunkban ,de mar egy ideje komolyan gondoljuk. mikor osszejottem velem,szinte nem is ismertem. mindig szegyenlosek voltunk egymas elott,nem mertunk az erzeseinkrol beszelgetni,de ez mára azert megvaltozott szinte teljesen. én tudom a fb jelszavat,o is az enyemet. nem azvarja ha felnezek,semmi ilyen problemank nincs. mar egy eve komolyan foglalkozik a zenelessel es eneklessel,es sokak szerint tehetsegesek a bandajaval. vinni akrja valamire a tehetseget,szeretne elmenni tehetsegkutatoba majd egyszer. ezt az uzenetei kozt olvastam ma. persze nem most,majd korulbelul egy ev mulva. kapcsolatunk elejen persze en nemtudtam,h neki ilyen almai vannak. mikor elkezdte a zenelest,akkor sem foglalkoztatott,hogy ebbol most mi lesz,mivel kisebb koncertjaikra szivesen eljartam. de ez a tehetssegkutatos odatett. szeretem,nagyon. tudom hogy o is,nagoyn is kimutatja. viszont ha belegondolok ez nem az én világom,ez a tehetsegkutatos. hogy az en baratom hires legyen? (tudom 50 szazalek eselye van h hires e lesz. igen vagy nem ) el sem tudom kepzelni,hogy majd ot lassam a tv-n keresztul,ha eljutna oda,esetleg majd a rajongo konnyuveru nocskek majd ajanlatokat tegyenek vagy akarmi. igen,feltekeny is lennék,de mint irtam,ez nem az en vilagom lenne. ugy eltudnem mar vele kepzelni az eletem,mindent,de ez olyan sokkolo,hogy ilyet szeretne. es tenyleg rettento komolyan veszi a zenejet. folyamatosan szamokat keszitenek a bandajaval. en egy atlagos baratot szeretnek,ugy ahogy elejen megismertem. annyira nehez igy ez az egesz. ahogy leirom,tudom,hogy egy nyavogos csitrinek tunom,de ez eleg zavaro tenyezo,igazan el sem tudom mondani ezt az egeszet. beszelnem kellene errol vele,de nemtudom mit is mondhatnek. h engem nem zavar ha zenel,de ha mennenek tehetsegkutatoban,en nem szeretnem folytatni? ez annyira zsarolonak tunne... meg tudom,h ez rettento fontos neki,meg sem probalnek olyasmit kerni tole,h ne csinald,mert elhagylak,vagy hasonlo....

nemtudom hogy kellene beszelni errol,h hisztis libanak se tunjek. azt sem szeretnem mondani,hogy az uzenetei kozt olvastam. igaz tudja h feljarok neha,azt is tudom ,hogy o is az enyemre. de megsem akarom h meg emiatt is vegen netan feszultseg legyen. az ertelmes valaszokat koszonom :)

20N


2013. okt. 9. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos,szerintem ha szereted,nem bántásként mondom,de ne hátráltasd az álmaiban hanem legyél mellette és bátorítsd.Hiszen valójában valljuk be azért annyira nincs sok esélye arra,hogy nagy sztár legyen.(persze nem lehet tudni,lehet hogy nagyon tehetséges) Meg egyébként se tudnál sok mindent tenni ha ő erre vágyik.Még ha miattad vissza is fogná magát,úgyis később abból is probléma lenne.Ha szeret,melletted marad mindenképpen. Én egy olyan lány vagyok aki szintén szeretek énekelni és ha jelentkeznék egy ilyen műsorba,tudom a barátom mellettem állna és támogatna.
2013. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van.
2013. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretem,és tudom,h az lenne a leg érettebb cslekedet,ha mindenben támogatnám. de tudom,hogy ez késobb ugyis kitorne rajtam. ugyanugy,mint tisztaban vagyok azzal is,hogy nem tarthatom vissza,mert ez neki egy nagy célja,es kesobb ezert titkon engem hibaztatna,ha netan lemondana miattam. csak tudni szeretném,hogy omennyire gondolja ezt komolyan...ezt a tehetsegkutatosat. mert ez az ami nekem sok lenne. nem szeretnem magam olyan almokban ringatni,hogy ugy sem kovetkezik be,ha egyszer megis egyik bandatagja felhozza a temat es o meginogna. és mi lenne ha ezt az egeszet akkor jelentene be,ha mar mondjuk osszekoltoznenk? vagy hasonlo komolyabb? en biztosra tudom,h en ezt nem birnam elviselni az egeszet. nem menne. megis onzo dolog lenne ha en szednem ra tudatallatt,hogy ne menjen olyanra semmikepp. olyan jol elvagyunk mostanaban és kell ilyen francoknak elrontani az egesz "tundermeset" tenyleg latom rajta h mindent megtesz azert hogy jol mukodjon a kapcsolatunk,nagoyn aranyos,en is gigyekszem megtenni amit tudok,de ilyet elfogadni keptelen lennek. arra jutottam,hogy nem tudom kezelni a helyzetet,ezert varok valami tanacsra
2013. okt. 9. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!