Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerelitek le a nyomuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerelitek le a nyomuló havert, ha párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés

Ismerős az egyetemről, aki egyre feltűnőbben mindig mellettem talál helyet, egyszer-kétszer bókolt, egyszer elsütött egy félreértheő viccet..Itt fogtam gyanút - pedig tudja, hogy van barátom, találkozott is már vele.

Jól elvagyok vele amúgy, nem akarom végleg lerázni, ezért tippeket várok, pontosan hogyan és milyen helyzetben kellene "leállítani"? Hol a határ?


2013. okt. 9. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Te Beluskam, nekem kicsit kellemetlen amikor ilyesmivel poenkodsz, tudod, hogy a Jozsival jarok. Nagyon birlak, de egy picit vegyel vissza ebbol, jo? Na gyere koccintsunk a baratsagunkra!
2013. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem 10 éveseknek van kitalálva az oldal kisbarátocskám
2013. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az 1. válasz szerintem is tökéletes :)

Egyszerű, egyértelmű, nem kell ezt túlbonyolítani.

2013. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valami komolyabbat képzelek el:-) És nem vagyunk ősrégi barátok, csak mostanában többször futottunk össze.
2013. okt. 9. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

"nem akarom végleg lerázni"


mert jó lesz tartaléknak? Ti nők bammeg...

2013. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azért...Csak havernak jó lenne, ennyi.
2013. okt. 9. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

"mert jó lesz tartaléknak? Ti nők bammeg..."


Egyetlen egyszer kicsit félreérthetően fogalmaz a kérdező, és egyből meg is érkeznek a hiénákra emlékeztető frusztrált pasik. Elképesztő... Annyit akart csak mondani, hogy a társaságát nem akarja lepasszolni, csak a nyomulást leállítani.


Amúgy két dolgot tudok javasolni: vagy kerek perec rákérdezel, szépen udvariasan, vagy mondjuk sokat beszélsz a pasidról és hasonlók. Amikor bókol neked, elmondod, hogy a pasidnak is ez tetszik, mittudomén.

2013. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!