Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » IDEFIGYELJETEK! Jól tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IDEFIGYELJETEK! Jól tettem, amit tettem ma?

Figyelt kérdés

Az utcán láttam, hogy egy félreeső helyen orbitálisan vitatkozik egy pár. Az ipse üvöltözött kb a nővel meg rángatta a karját, a nő meg pofozta a pasit. Én arra jártam és felszólítottam az ipsét, hogy állítsa már le magát a nővel szemben. Felszólítottam, hogy ezt nem kéne. Jobban pampogott meg lökdösni kezdett, be akart egyet húzni. Én pedig becsomagoltam, mert x éve küzdő sportolok és megadtam a csajnak a számomat, ha szüksége lenne védelemre, rám...szerintetek hívni fog?

26/F


2013. okt. 9. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy.
2013. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Mármint azt, hogy egy látszólag önzetlen cselekedetet arra akarsz felhasználni, hogy becsajozz vele, amivel utána egy anonim kérdezz-felelek oldalon eldicsekedsz? Nem, nem mondanám.
2013. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem : D
2013. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha közben azt üvöltötted,h THIS IS SPARTA!
2013. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hagytátok volna, hogy neki essnek kb a nőnek? nem csajozás végett adtam meg a számom, hanem ha baj van...
2013. okt. 9. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, hogy jól tetted. Ha nem lett volna vadállat, nem kellett volna a csajt megvédened. Viszont nem hiszem, hogy fel fog hívni, az ilyen tapló pasik mindig visszasírják magukat a csajhoz, aztán megint megverik :( És csak későn jönnek rá a lányok, hogy hoppá..
2013. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
wow, nem vagy semmi :D (jó értelemben)
2013. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Max azért, hogy megköszönje. Nem hiszem, hogy egyébként egy vadidegent hívna, ha bajba kerülne, akkor sem, ha megvédted. Végülis nem várhatja el, hogy ugrásra készen állj, mert ő bajban van.


Egyébként igen, jól tetted.

2013. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Tőlem kapsz egy hátba veregetést. :)
2013. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Újabb kamu, kit érdekel hogy küzdő sportolsz az utca nem a tatami vagy a ring. A sport keretek és szabályok között zajlik van amit lehet van amit nem. Én is "küzdősportolok" thaiboxolok 6 éve ugyan ad egy magabiztosabb kiállást. De atrocitásban ugyanúgy bemajrézok és ugyanúgy nem tudom kiszámítani mi történhet ha még jobbak is az esélyeim annál aki soha nem ütött meg senkit. Az utca verekdésre is szocializálódni kell. Ahova járok tanítanak kalit(kés,botharc) a pali aki tanítja amikor egyszer megtámadták teljesen leblokkolt pedig késsel támadták. És ez nem a tudás hiánya hanem a mentális felkészületlenségé az átlagos ember vagyis a lakosság 95% nem verekszik úgy él le egy életet.
2013. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!