Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már erőszaknak számít? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már erőszaknak számít? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tök hülyén érzem magam hisz szeretem, és akit szeretek, az hogy tudna már megerőszakolni! (Mikor az eset történt már egy éve nem jártunk, de napi szinten tartottuk a kapcsolatot.)(Már második alkalommal történt. Az első eset után ő hagyott el és akkor elég undorító életet kezdtem élni, szóval lehet, hogy meg is érdemeltem. ) Egyik nap átjött hozzám és beszélgettünk, aztán elkezdett nyomulni és teljesen bekattant. Nem tudom mi történt vele, de hirtelen tök megváltozott. Lerángatta a ruháim és hiába mondtam, hogy nem szeretném, nekem ez most rossz, nem hallotta meg. Próbáltam ellenkezni, dehát én a kis 154 centimmel az ő 198 cm magasságához képest elég esélytelen volt ráadásul észrevettem, hogy így csak még jobban felizgattam. (tudni kell, hogy régen azért sokat szerepjátékoztunk, szóval lehet azt gondolta megint csak játszok)Így hát abbahagytam a vonaglást és kérleltem és már sírtam, de észre sem vette. Kb. 10 perc kérlelés után abbahagytam és inkább azt képzeltem, hogy ezt én is akarom és, hogy nekem is jó és inkább segítettem neki, hogy minél hamarabb a csúcsra érjen. A végén mosolyogva megköszönte és elment... Észre sem vett semmit.

Olyan hülyén érzem magam, mert ez nem lehet megerőszakolás, hisz még most is szeretem (az eset óta 10 hónap telt el), de azóta ne találkoztam vele. Nem is foglalkoznék vele, csak azóta nem bírom elviselni, ha hozzámérnek és végre van egy sác akit szeretek és nem tudok vele még aludni összebújni sem, mert hirtelen sírógörcsöt kapok ha hozzámér este és olyan gyomoridegem van mikor csókolózunk előfordul, hogy öklendezek is, de ne direkt. És ez már olyan zavaró.

Pedig tudom, hogy csak én fújom föl ezt a dolgot és nem történt semmi, de hogy tudnám elfelejteni és túllépni? Normális párkapcsolatot akarok végre!


2013. okt. 9. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez megeröszakolás volt. Annak ugyanis az a definiciója, hogy akarata ELLENÉRE valakivel szexuális kapcsolatot létesíteni.


Szerintem fordulj pszichológushoz, hogy fel tudd dolgozni a történteket, mert különben soha nem lesz normális életed.

2013. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De, ez erőszak volt, mert traumát okozott, amit még most sem tudsz feldolgozni és jelenleg rámegy a kapcsolatodra. Én a helyedben intézkednék ellene. A pasi ellen. Hogy jó sokan megtudják, miféle ember ez (nem ő, ez). Pokollá tenném az életét, tönkretenném az összes párkapcsolatát, hogy a végén utálja az életét.
2013. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És a volt barátod mennyi idős?
2013. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
helyedben először szólnék apunak, ő szétütné, utána meg a rendőrségnek :)
2013. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!