Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Maradni a mostanival ahol semmi kapcsolat vagy vissza az exhez ahol minden jó volt?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal.Nevezzük G-nek.Több mint fél éve nála is lakok.

Nos,nincs gond a kapcsolatunkkal csupán annyi h nincs igazán köztünk semmi.

Szex néha-néha,de nem a legjobb,se összebújás,se közös program ... Semmi.társaságban mintha ott sem lennék...

Itt jön a probléma.nekem előtte volt egy több mint 2 és fél éves kapcsolatom.Vele,nevezzük T-nek,nem azért mentünk szét mert nem szerettük egymást.De a vége fele külső 'behatásra' eldurvultak köztünk a dolgok.Csúnyán beszéltük egymással stb ...

Szóval T elkezdett keresni,neki is van bnője 3 hónapja.Elkezdett kedveskedni,de csak beszélgetünk,egyre többet.

Vele tökéletes volt minden!

A szeretkezés,csak úgy együtt lenni,kirándulgatni ...szóval minden!

És bennem elő törtek a régi dolgok ...hiányzik.

Addig 'fajult' a dolog h találkoztunk egyik nap és csak úgy megölelt.

Sosem láttam még úgy mosolyogni,ahogy akkor és nagyon jól esett h pont nekem örül.

Elmondása szerint semmi rossz nincs a b.nőjében,de neki én kellek ..

Azt még hozzátenném,h G anyagilag sokat segített,és ez így nekem nagyon kellemetlen :(

Most hogyan tovább??

Mit tegyek?

Kérlek segítsetek,mert nagyon tanácstalan vagyok

22L

G(25) T(23)



2013. okt. 10. 15:48
 1/9 Zakathol ***** válasza:
Én hagynám a helyedben mindkettőt a p1csába. Semmi értelme nincs azzal lenni, akivel már egyszer sz@r volt.
2013. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hallgass a szívedre.

Ne csald meg G-t, szakíts vele. Légy vele őszinte, de ne kegyetlen (ha nem szükséges, ne mondd el neki, hogy mit érzel T iránt).

Ha úgy érzed, elszámolnivalód van (anyagiak, vett neked dolgokat), rendezd vele.

Költözz el.

Aztán jöjjetek össze újra, és ne hagyjátok, hogy mások tönkretegyék a kapcsolatotokat. De mielőtt összejöttök, húzzatok ki minden korábbi tüskét. Át kell beszélni mindent, hogy tiszta lappal indulhassatok.

2013. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

nem csalnám meg!ez alap dolog!

Csak kicsit bonyolut a helyzet ... Most szünt meg a munkahelyem,még tanulok.ezt viszont kihasználásnak érzem G részéről nézve ... :(

nagyon rossz helyzet

2013. okt. 10. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el: hogy olyan kell-e aki eltart vagy egy olyan aki szeret. ÉS hallgass az első megérzésedre.
2013. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nagyon nagy szemétség lenne ez a G-vel szemben mert ő azt hiszi minden rendben van.Hiába mondom neki h ez így nem jó,szerinte folyton csak 'hisztizek' ...
2013. okt. 11. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát mond el neki, hogy szerinted nincs rendben. Tudod meg kellene beszélned vele, ha ő csak hisztizésnek fogja fel, akkor jobb ha átgondolod mennyire is érdekled őt.
2013. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már fél éve mondogatom neki h nem figyel eleget rám ... De semmi.

Csoda h 'elcsábulok'? :/

2013. okt. 11. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom, hogy eddig még nem zavart, hogy semmibe vesz, iylen szempontból. Tudod hogy mit akarsz, csak nem mered magadnak bevallani. Kár tovább rágódni rajta.
2013. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom h mit akarok és szörnyű h folyton T jár a fejemben.de az előtt is sokszor eszembe jutott mielőtt keresett volna ...

De G-t nem szívesenen bántanám meg,bár nem tudom h aki ennyire nem közeledik a másikhoz érez e egyáltalán valamit.vagy ő csak ilyen?!

2013. okt. 11. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!