Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fogom tudni felejteni így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom tudni felejteni így?

Figyelt kérdés

Egy srácnak az egyik ismerősöm a kérésemre -hónapokkal ezelőtt- megírta, hogy szeretem. És szeretnék vele megismerkedni. A levelet bejelölte olvasatlanként. És nem is kezdeményezett nálam. Amikor beszélgetünk csak akkor szólal meg, ha én kérdezem, vissza nem kérdez, így nagyon egyoldalú a társalgás. Biztos, hogy nem félénk, inkább az van, hogy nem érdeklődik irántam, ezzel tisztában is vagyok. Én viszont minden nap látom Őt a suliban, és nagyon szeretem. Rengeteg kérdés van bennem vele kapcsolatban, amelyekre nem hiszem, hogy valaha válaszolna. El fogom tudni így felejteni, hogy kérdések maradnak bennem és minden nap látom még idén le nem érettségizik? Illetve, hogyan tudnák túllépni rajta?

Lécci ne cikizzetek azért, mert az ismerősöm írta meg neki, nem én. Tudom, hogy nagy hülyeség volt.



2013. okt. 10. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Két kezemen nem tudom megszámolni, hányszor írták már nekem "megbízott barátnők", hogy x y szeret engem, csak nem meri mondani. Könyörgöm... Hogy az istenbe szerethetne, ha nem is ismer, csak a folyosó végéről pislog rám mindig? Ez nagyon nem bejövős taktika... Max, ha ő is tetszene, akkor örülnék neki, de amúgy csak kellemetlen. :/ Amúgy ha minden nap látod, nem valószínű, hogy elfelejted egyhamar...
2013. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kikerülsz onnan és soha többet nem látod el fog mulni ez az érzés jön más és elfeledteti.
2013. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!