Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk. Ezt azoktol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk. Ezt azoktol kérdezem akiknek hosszú kapcsolatai voltak vagy van is. Hányszor mentetek szét a párotokal? A kapcsolatatok során?

Figyelt kérdés

Hányszor ??

Minek??

Mennyi időre ??


2013. okt. 10. 18:12
 1/9 anonim válasza:
A mentetek szét alatt mire gondolsz? Nagyobb veszekedés "szakitás" ?
2013. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 hónapja vagyunk együtt és a 2. hónapban szakítottam vele,de 2 napot voltunk külön talán. Nem voltam biztos az érzéseimben iránta és nem zártam le még az érzéseim egy másik srác iránt akibe 9 hónapig bele voltam zúgva. Aztán rájöttem hogy nem akarom feladni a kapcsolatom egy viszonzatlan szerelem miatt így kibékültünk és utána rá 1-2 hónapra teljesen megjött bennem is minden érzés iránta azóta boldog párkapcsolatban élünk és imádom a párom :)
2013. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen..pl hogy hagyott mert nem szeretett utana vissza jott mert ra jott h nem tud elni nelkuled utana megint dobot mert nem szeret
2013. okt. 10. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
11 éve vagyunk együtt. Egyszer költöztem haza, kb. 10 hónapja voltunk együtt, mert azt mondta, hogy túl sok bundáskenyeret eszem. Egy ártatlan kijelentésből óriási patália lett, majdnem szakítottunk is. 1 hét mosolyszünet után visszaköltöztem. Azóta nem volt ilyen köztünk. De bundáskenyeret nem sütünk.
2013. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tiz év alatt egyszer sem.
2013. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Velem az a helyzet hogy két éve vagyok/voltam együtt a barátomal.

Tavaly ilyenkor szakított velem mert nem állitolag nem szeretett meg egyedül akkart lenni könyörögtem neki hogy ne hagyon el..kinevetett és elhagyott..

Én össze jöttem másal...szakitásunk után 2 honap elteltével vissza jött hozzám mert ő megbánta hogy elhagott..én az akori kapcsolatomat eldobtam és megint összejöttem vele..most 2 hete megint dobot hogy ö nem szeret és egyedül akkar lenni..

Az a vicc benbe hogy elötte lévő nap minden szerelme voltam.

Lehet megse éri rá várni..

Nem tudom mitcsináljak

2013. okt. 10. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindennap. Mert el kellett menni otthonról és akkor szétmentünk egymástól, de amikor hazamentem, akkor újra összementünk.
2013. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is most épp ilyen hezetbe vagyok..sírok itthon, de már nagyon azon agyalok, hogy tényleg bekellene fejezni csak olyan nehéz.:(
2013. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül mi lett?
2015. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!