Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy kis feszültség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy kis feszültség a kapcsolatunkban, és nem tudom eldönteni hogy hibáztam -e, vagy ő reagálta túl?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden.

20-on éves nő vagyok, 2 gyermekem van, szakmám nincs, munkám sincs jelenleg még gyesen vagyok.A párom tartja el a családot.Jelenleg szülöknél élünk,különféle okokból... ezt nem részletezném csak ha szükség van rá.A lényeg, a vita forrása az volt hogy nézegettem házakat,és megemlítettem a páromnak hogy van egy szép ház X millió forintért.Erre ő megjegyezte viccesen hogy igen van több is. Én feltettem neki a kérdést hogy" téged nem érdekel ez a téma?" Mármint maga a saját lakás, hogyan miként lehetne hozzájutni egyéb dolgok.Erre ő kiakadt és vita lett a vége ,szerinte bunkóság volt ezt megkérdezni mert ő a belét kidolgozza hogy megadjon nekünk mindent, úgy érezte a fejéhez vágtam azt hogy még nincs vagy hogy nem jutunk előrébb. Én nem gondoltam azt hogy ez ilyen rosszul érinti, nem volt bennem semmi rosszindulat, tisztában vagyok azzal mennyit tesz értünk és azzal is hogy jelenleg nem ugrálhatunk hisz nekem nincs jövedelmem, de tényleg ekkora gond lenne hogy "álmodozom?" Tudom hogy még hosszú út vezet odáig, és nekem is részesednem kell, nem tervezem hogy örök életemre eltartott legyek nem várom el hogy házat vegyen nekem és mindent a fenekem alá toljon.


2013. okt. 10. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tizen évesen nem kellett volna beleugranod a gyerekvállalásba és akkor talán többre vinnéd. És a gyerek jobb körülmények között nőhetett volna fel.
2013. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kérdés lényege nem a gyerekekről és nem a megélhetésről szólt.Honnan tudod milyen körülmények között élünk?


Legyetek kedvesek a konkrét kérdésre válaszolni, köszönöm.

2013. okt. 10. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Bevállalt 2gyerekkel+feleséggel vszeg nem lenne ellenére a teljesen önálló élet, és annak alapjainak megteremtése, de esetleg van benne egy alap feszültség (életszitu/munkahelyi dolgok stb.), ami miatt alacsonyabb lehet az ingerküszöbje, így az is kiveri a biztosítékot nála, ami amúgy nem tenné. Sztem csak zavarja, hogy nem juttok egyről a kettőre.

Talán nem most kellene feszegetni nála anyagi természetű dolgokat (még pusztán elméleti síkon sem), hanem majd ha kissé rendeződtek a dolgaitok...

2013. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm választ
2013. okt. 10. 21:36
 5/8 A kérdező kommentje:
a tisztánlátás végett, megjegyezném nem élünk rosszul ,párom jól keres.Nem az anyagi támogatás miatt élünk szülőkkel, sőt inkább mi (ő) támogatja a szülőket is.A kérdés csupán annyi lett volna hogy tapintatlanság volt-e a részemről a kérdés?Tényleg félreérthető volt?
2013. okt. 10. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem élünk rosszul ,párom jól keres"

"ő a belét kidolgozza hogy megadjon nekünk mindent"

Azé' assemind1, hogy mennyit, és mit dolgozik az ember azé' pézé.


Persze ha meg annyira ki vagytok tömve, akkor passz, hogy miért fázik a lakásvásárlástól...

Talán bizonytalan, v van vmi/vki a háttérben, és nem akar még ebbe is belebonyolódni?

2013. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyunk kitömve.Annyink van amiből meg élünk anélkül hogy aggódnunk kellene hogy mit eszünk vagy ha közbejön bármi plusz kiadás miből fizetjük ki(kisebb összeget még félre rakni is tudunk).Sajnos nem tehetjük meg hogy házat vegyünk,ahoz hitel kellene és mind kettönknek fix havi jövedelem , ami nekem nincs.És minimum 1-2 millió félretett pénz.Szóval értem én miért nem nézelődik meg álmodozik velem , mert 2 lábbal a földön jár és tudja hogy a nézelödéssel nem jutunk előrébb csak a tettekkel.Beszélgettünk már sokszor erről a témáról és normálisan át tudjuk beszélni tervezgetni mit hogyan kellene csinálni hogy odáig eljussunk, sosem volt ebből probléma, most meglepett hogy kiakadt a beszélgetés során.Én úgy érzem kicsit túl reagálta.
2013. okt. 11. 17:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozik, keveset van a családdal mert külföldön dolgozik.Ez persze elég terhes dolog, feszültséget kelt mind kettönkben.De az egészen biztos hogy semmi olyasmiről nincs szó a dologban amit te feltételezel, " bizonytalanság,másik személy".
2013. okt. 11. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!