Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthon lakik a párom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon lakik a párom, vagy máshol?

Figyelt kérdés
Hétvégén kirándulni voltunk a párommal, és közölte velem szombat este, hogy vasárnap haza visz bemutatni. El is mentünk. Az anyja éppen pihent, és meglepődve mondta a fiának, hogy miért jöttél haza, eddig mindig szóltál, meglepődtem. Nekem azt mondta a párom mikor ismerkedni kezdtünk, hogy mindig ő jön majd hozzám. De nem akar haza vinni, hogy ott is legyünk. A szobája elég sivár volt, mintha nem lakna benne senki. Alig maradtunk 10 percet és jöttünk is el.
2013. okt. 10. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem úgy tűnik. talán őt kéne erről megkérdezned, nem?
2013. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolat lehet, ha azt se tudod, a szülőkkel lakik-e.
2013. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm, várj egy kicsit, belenézek a kristálygömbbe...


...


.....


Azt mondja... Kicsit zavaros... Azt hiszem inkább tőle kérdezd.

2013. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olyanokat mondott, hogy a nagyszülei is otthon vannak, és ez kényelmetlen neki. meg hogy nem aludhatok ott, mert ők régimódiak. furcsállom az egészet. felhoztam, hogy átmennék, de rögtön megtiltotta.
2013. okt. 10. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy szimpla barom vagy ha ezt hagyod :D
2013. okt. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sejtettem hogy gáz van...
2013. okt. 10. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!