Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy önmagam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy önmagam lehessek beszégletés közben?

Figyelt kérdés
Majdnem két éve vagyok együtt a barátommal. A kapcsolatunk elején izgulós voltam, de igyekeztem önmagamat adni. Ahogy telt-múlt az idő, egyre hisztisebb voltam, és hiába próbáltam befolyásolni magamat, olyan volt, mitnha nem én lennék, egyszerűen a sok hiszti nem én voltam. Egy idő után rájöttem, hogy ezzel elveszíthetem és megváltoztam-viszont így, hogy ráébredtem, hogy hibáztam, nem mertem a barátommal beszélni. Tudom, hogy beteges, de nem mertem neki írni neten, nem mertem vele beszélgetni, csak bólogattam, minden este megkérdeztem valakit, hogy szerinte írjak-e jó éjt üzenetet a barátomnak...gáz, de egyszerűen rettegtem, hogy elveszítem. Nyáron ez tovább durvult, egész nap azon járt az agyam, hogy írjak-e neki, vagy sem, mikor vagyok sok, mikor nem...aztán eljutottunk odáig, hogy elkezdett tőlem távolodni. Ráébredtem, hogy nem éri emg, hogy felfáldozzam önmagam, így ahogy távolodtam tőle, egyre jobban tért vissza az "igazi" énem. Egyre mosolygósabb lettem, egyre jobban tudtam VELE IS!! vicceskedni, és láttam, hogy ez megfogja. Ez az énem sokkal jobban tetszett neki. Egyre lazábbra vettem a dolgot, nem éreztem tétet, önmagam voltam. A mai napon megint kedves volt, emgint éreztem, hogy szeret....hát egyből elkezdtem hülyeségeket írkálni neki(rossz értelembe). És ezt nem tudom befolyásolni!!!! (pániktünetek miatt jártam már pszichológushoz, volt durvább helyzetem). Egyszerűen önmagam akarok lenni, de olyan, mintha nem menne akkor, mikor kimutatja, hogy szeret....de én nagyon akarok ilyenkor is olyan lenni, mint amikor laza vagyok....hogy befolyásoljam??? Egyszerűen nem megy :( (18/L, 17/F)
2013. okt. 11. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeresd barátodat,legyél türelmes kedves beszélgetős,aranyos hozzá
2013. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kettőtök életéért neki is tenni kell, miért gondolod, hogy csak rajtad múlik hogy el ne veszítsd ? Ne add fel magad, a személyes életedet az állandó bólogatással. Hisztis fiú lehet, ha ezt ki tudja hozni a viselkedésedből, és még játszik is veled.
2013. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2# "hisztis fiú lehet..." Ez teljesen alaptalan találgatás, és semmit sem segítesz vele a lánynak.


Abban igazat adok, hogy fontos, hogy önmagát adja mindenki, de a bizalom és önbizalom is nagyon fontos. Javasolom, hogy beszéld meg a barátoddal a problémádat, oszd félelmedet, magyarázd meg neki a "hülyeséged" okát, és hogy igyekszel kontrollálni (mert azért a másik megbántása, megalázása egy kapcsolatban aláássa pl. a bizalmat), ha sikerül megértenie téged, és látja, hogy dolgozol magadon, akkor remélem nem lesz gond. És ne szégyellj segítséget kérni, mert minél később teszed, annál rosszabb lesz.

Sok sikert!

2013. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!